Autor Zpráva
naromax
Profil *
Ahoj ,moc se neviznám v redakčních systétech ,a tak bych potřeboval aby mi někdo poradil.
Potřeboval bych redakční systém :zdarma, česky ,pro osobní stránky ,dobrá ovladatelnost ....

Díky
mckay
Profil
naromax:
Co třeba wordpress - popřípadě jeden přímo český, se kterým mám dobré zkušenosti - VisionCMS.
naromax
Profil *
víte ptám se protože u worpressu se mi zdálo to vytváření šablon těžký...
mckay
Profil
naromax:
"VisionCMS je nový a ambiciózní projekt, který si dal za cíl vytvořit nový Redakční Systém, příjemný jak pro koncové uživatele tak pro vývojáře komponent/modulů."
Mě to tak docela přijde :).
Enyeus
Profil
Jednoduchý na šablony je Uno
PetrM
Profil *
Vytváření šablon u VisionCMS je naprosto jednoduché stačí mít již připravenou šablonu v xHTML + CSS a pak ji jen lehce obohatit o speciální tagy.
Viz http://visioncms.cz/content/12-navod-jak-si-udelat-vlastni-sablonu
naromax
Profil *
fajn ja teda skusim ten visionCMS
naromax
Profil *
hele, tak nakonec jsem se pustil do toho Uno ,a je to celkem dobrý!!!
mckay
Profil
naromax:
Nebyl bych si tak jistý tím, že je to lepší volba než vcms, ale jak myslíš. Mimochodem, pošli mi kdyžtak na dusekdan(zavinac)gmail.com odkaz na ten web, potom bych se rád podíval.;)
Jimmy Hayek
Profil
naromax:
U jednoduchého osobního webu není těžké vytvořit šablonu pro WordPress. Respektive pochybuji, že je to jinde jednodušší...
naromax
Profil *
No, a nemohli byste mi poslat nějaký návod na tvorbu sablony????(pro wordpress)
kletely
Profil
naromax:
RTFM
naromax
Profil *
......v češtině???!!
HomerJay
Profil
Ja som mal najlepšie skúsenosti s PHP-Fusion, aj keď nie každému sa to páči... Dá sa naučiť, nie je to také zložité na ovládanie, k dispozícií plno templat (ktoré sa dajú ľahko upraviť), samozrejme aj český jazyk. Skôr je to systém na väčšie stránky, ak však chceš písať o sebe (osobní stránky, neviem čo tým presne myslíš), skôr ten WordPress asi.
hakan20
Profil *
Existuje nejaky redakcny system v ktorom by sa ku textu dali pridavat aj obrazky? Alebo uploadovat nejake subory? ci na to sa pouziva nieco ine? Dik
blizzboz
Profil
mckay:

v čom je vision cms taký perfektný? podľa mňa neni vôbec robustný, filozofiou je to proste kópia systému joomla(rozdelenie na moduly, komponenty a pluginy), a najvačšia chyba je že nemá kompletne objektový kód aj moduly sú len obyčajné fragmenty kódu prečo?. v mojom CMS je každý modul potomkom triedy Module a každý modul môže mať vlastnú šablónu (podobne ako je to u ASP.NET controls) čo zaručuje oddelenie aplikačnej logiky od HTML kódu, každá podstránka je potomkom triedy Page a tiež môže mať vlastnú šablónu ktorá sa môže načítať zo súboru alebo z databázy.

a k tomu vášmu šablónovaciemu systému podporuje aj cykly a podmienky? lebo v dokumentácii sa nič také nepíše.
blizzboz
Profil
hakan20:

hej existuje, kľudne si vyber:

http://php.opensourcecms.com/general/ratings.php

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0