Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Zdravim Vas,

mam problem s prestashopem a nejsem schpen ho vyresit.

bezi mi na hostingu od endora.cz a problem je s emaily. Mam nastaveno zasilani emailu pomoci funkce mail().. email dojde, to je v poradku ovsem email prijde v takovemto tvaru:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/1999/REC-html401-19991224/strict.dtd">\r\n<html>\r\n<head>\r\n <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">\r\n <title>
atd atd atd.... je videt, ze pretashop se ho snazi poslat jako html, ovsem dane html se prevede na text.. zkousel jsem tedy emaily zasilat pouze jako prosty text. V takovem pripade dojde email s nejakym titulkem ale obsah (tedy text emailu) je prazdny. Presta umoznuje take moznost zasilat jako html i text... v takovem pripade eail prijde, ovsem ve stejnem formatu jako 1. verze. Nemate nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt zpusobeno? =o/

Dekuji moc,

Tom
slovakCZ
Profil
Zda to nekomu pomuze tak:
- nejaka chyba v HTML sablonach emailu... do slozky mails/cz jsem nahral obsah ze slozky mails/en a vse jde v poradku :)
anonymní
Profil *
slovakCZ:
Díky za tip.
Zrovna jsem to řešil a přehrání originály z EN to skutečně vyřešilo - díky! Zdá se že v české verzi jsou "nakoruptěně" konce řádků. Podobný bordel jsem už párkrát viděl a bylo to skoro vždy nekompatibilitou LF a CRLF, tady jsem koukal že jsou tam viditelné přímo jako \r\n narozdíl od anglických originálů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0