Autor Zpráva
skenerz
Profil *
Ahoj můžu se zeptat jak udělat uplně nejprimitivnější redakční systém jan aby tam šlo lognout se a nahrát novynky nic víc díky.
Shadowek
Profil
Nejlépe před databázi
JAAkub
Profil
skenerz:
Mnews
Shadowek
Profil
JAAkub:
Ale on si ho chce udělat :)
skenerz
Profil *
Jj já chci jen návod nebo tutoš jak udělat nějakej fakt trapnej redakční systém
Shadowek
Profil
http://www.linuxsoft.cz/php/ někde kolem 85 dílu už by jsi měl být schopný zhotovit to co potřebuješ.
denCo
Profil
tak jedna otázka... vieš aspoň trošku PHP?
skenerz
Profil *
Tršku, tak mi sem dejte jen nějaky zdrojak na nějaky fakt trapny administrační jádro
fuckin
Profil
Prvně by bylo vhodné zvážit formu tvého vystupování na tomto fóru.
Zadruhé, php kód se řeší nečekaně v PHP kategorii.
Zatřetí, první se nauč vyjmenovaná slova a pak začni php, bez znalosti vyjmenovaných slov po V se to nemůžeš naučit, protože udělat chybu ve slovu novYnky není normální.

skenerz:
Tršku, tak mi sem dejte jen nějaky zdrojak na nějaky fakt trapny administrační jádro
[#6] Shadowek
skenerz
Profil *
Omfg tos mi pomohl
mckay
Profil
skenerz:
Omfg tos mi pomohl
Jakoby tu někdo před chvílí řekl: "Prvně by bylo vhodné zvážit formu tvého vystupování na tomto fóru."

A k tomu prvnímu slovíčku: http://diskuse.jakpsatweb.cz/.sandbox/rules.htm#Z.I

Jinak, asi ti tu někdo může hodit celé jádro administračního systému. Kdyby to bylo tak jednoduché, máš ho tu během pár vteřin. Každý se rád chlubí. Prostě se nauč php a něco málo sql, za použití mozku a googlu máš za pár týdnů redakční systém, o kterém se ti ani nesnilo.
honzisko
Profil
hm nejprimitivnejsi rs si muzes udelat tak ze se naucis formulare s ulozenim do db naslednym vypisem a zaheslujes si par souboru :D a ot zvládne i začátečník....a postupem času si můžeš sestavit celý rs jádro...
Kcko
Profil
fuckin:
Prvně by bylo vhodné zvážit formu tvého vystupování na tomto fóru.
Zadruhé, php kód se řeší nečekaně v PHP kategorii.
Zatřetí, první se nauč vyjmenovaná slova a pak začni php, bez znalosti vyjmenovaných slov po V se to nemůžeš naučit, protože udělat chybu ve slovu novYnky není normální.
:D pobavil ;-))
Marie_Vyskocilka
Profil
www.malotaproduction.cz. Máte někdo web od Malota se systémem Easoo? Mě se vesměs nabídka líbí, ale já systémům moc nerozumím a Webnode už nechci...hlavně čím jednodušíí, tím líp pro mě, nemám moc času a nechci tam zbytečnosti, který nebudu používat. Díky, M.V.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0