Autor Zpráva
Thomas188
Profil *
Zdravím,
nemáte někdo zkušenost s CMS Vivvo? Chtěl bych tento RS využít, ale když přeložím položky do češtiny, nezobrazuje se správně diakritika - místo písmen s diakritikou jsou tam pouze čtverce. Již jsem ale pár stránek co na tom běží viděl, a tam byl systém přeložen. Kódování je v UTF8 a verze Vivvo 4.1.5.1.

Mnohokrát děkuji za pomoc
fuckin
Profil
Ještě ty soubory a šablony musí být uloženy v UTF8
blizzboz
Profil
Thomas188:
všetky súbory prekonvertuj do UTF-8 a v hlavičke posielaj toto:

Content-Type: text/html; charset=UTF-8


a pri pripájaní do db musíš nastaviť tiež UTF-8
Thomas188
Profil *
Díky,
už to funguje. Kdyby měl někdy někdo stejný problém tak stačilo tedy překonvertovat v PSPadu english.php do UTF8 a přeložit.. Jinak mám další problém. Abych zjistil, zda bude Vivvo vyhovovat, stáhl jsem si ho na Uložto abych ho vyzkoušel a popřípadě pak zakoupil. Jenže jsem ho zkoušel na více doménách a když jsem ho tedy chtěl finálně otestovat na té správné, nelze se přihlásit do administrace. Nenapíše se žádná chybová zpráva, prostě se jen vymažou údaje a mohu se přihlašovat donekonečna. Napadlo mne, že je to nějaký způsob protipirátské obrany, ale nevím a nechci ho platit, když pak nepůjde. Hostuji u Onebit. Uvítám každý nápad:). Nebo neznáte vhodný CMS podobný Vivvu vhodný např. pro portál maximálně v řádech do stovek dolarů?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0