Autor Zpráva
regy
Profil
Zdravím,
osobně nejsem příznivcem redakčních systémů, které jsou zdarma k dispozici a už vůbec ne těch, které vám cpou svoje šablony. Zajímal by mě Váš názor na portál webnode.

Díky
mckay
Profil
regy:
Stejně jako ty, nemám to rád. Přijde mi to jako obdoba blog.cz, nikdy toho nebudu zastáncem, nemám to rád, a jsem proti tomu značně zaujatý. To by byl můj zaujatý názor.
panther
Profil
regy:
Zajímal by mě Váš názor na portál webnode.
z jakého úhlu pohledu? Zda jej použít či nikoliv nebo tě zajímá něco jiného?
regy
Profil
panther:
Já ho používat nebudu, ale jeden zákazník se mě ptal, jaký na to mám názor a já moc nevěděl co napsat, tak se ptám Vás, co si o tom myslíte. Zda ho použít tedy ani tak ne, le spíš jestli máte někdo nějaké zkušenosti, co vám přijde hloupé, jestli jste ho už využili, jestli tam vůbec lze vytvořit originální design nebo tam musí být šablona atp.
panther
Profil
regy:
já bych ho asi nevyužil, protože:
- nemám rád šablony - když dělám web, jsem ochoten zaplatit grafika
- nemám potřebu používat webnode, mám vlastní CMS
- nepoužívám webnode, protože nedělám weby na freehostinzích a doménách 3. řádu. Pokud je někdo schopen a ochoten zaplatit za web, pár korun za doménu a hosting zvládne také.

Na druhou stranu záleží, pro koho děláš weby ty. Je dost možné, že každý máme jinou cílovou skupinu a tudíž může být webnode pro tebe tou správnou volbou. Zkus si webnode proklikat, získáš tím nějakou vlastní zkušenost, která bude lepší než názory zde.
regy
Profil
panther:
Já už ho proklikal a právě mi přijde docela propracované. Navíc web si pak můžeš umístit i na svou doménu 2. řádu. Proto mi to přijde jako dost slušná konkurence pro tvůrce stránek. Proto se ptám na Váš názor.
Jakub Belko
Profil *
Vzhledem k tomu, že Webnode umožňuje přiřazení domény 2. řádu a vložení vlastní šablony, tedy i vlastního designu. Tak tu máte propracovaný publikační systém, který zvládne ovládat i laik. Důležité je říct, že se to nehodí na všechny webové stránky. Někdy je to potřeba prostě udělat hezky na míru.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0