Autor Zpráva
PeterS
Profil *
Dobry den, mam web, ktory bezi na WordPress a potreboval by som pridat jednoduchy katalog firiem (databazu), kde by bola moznost rozdelit ich do kategorii a moznost filtrovat podla urcitych kriterii (napr. mesta, regionu).
Vedel by mi prosim niekto poradit nejaky plugin?

Dakujem za kazdy prispevok

PeterS
rroommaann
Profil
ozvi se mi na - navrhnu zdarma reseni - ci dle odmluvy - icq: 444444723
Samlue
Profil
Na to myslím nepotřebuješ Plugin, jde to klasicky, firmy přidávej jako příspěvky a filtrovat je můžeš podle Tagů nebo podkategorií.
cora-c
Profil *
Dobry den, rovnako by som potrebovala na svoj web spravit nieco ako katalog, kde by si vsak ludia mohli aj sami pridat svoju firmu. Vyhladavat by sa to malo podla dvoch kriterii - a to kategorie = teda tam kde to bude umiestnene, co to bude... a podla mesta (alebo regionu). Konkretny priklad:
mam web o psoch a chcem tam umiestnit katalog veterinarov, salonov pre psy, utulkov. Vsetko to ma byt v jednom katalogu, ludia si len vyberu co chcu hladat. Zaroven vsak chcem, aby si mohli vybrat, kde chcu veterinarov, salony a utulky hladat - teda regiony a mesta. Teda si to predstavujem ako dve vyrolovacie okienka, ktore rozdelia tie pridane udaje podla tychto dvoch kriterii (napr. veterinarov v Banskobystrickom kraji, pripadne blizsie este vo Zvolene). A samozrejme, chcela by som tam aj moznost pridavania udajov - teda aby som veterinarov, salony a utulky nemusela pridavat len ja ako administrator.
Je mozne, ze je na to nejaky plugin pre WordPress? Nasla som Business Directory, dokonca vyhovuje velmi dobre aj designovo... len ma rozdelenie len na tie kategorie Veterinari, Salony, Utulky. Dalo by sa do neho nejako pridat este jedno filtrovanie (teda podla regionov, prip. miest)? Dakujem za kazdu pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0