Autor Zpráva
Joan
Profil
Zdravím,
jelikož situace nasvědčuje tomu, že se budu potřebovat co nejdřív naučit aspoň trochu vidět do redakčního systému phpRS, myslím si, že nejlíp bude, když se to budu učit průběžně doma: je pro začátečníka příjemnější prostředí XAMPP nebo EasyPHP? Stránky, o které se hodlám starat, už několik let běží zaběhané na phpRS, jsou opravdu potřebné a správce to prý víceméně ze dne na den položil (důvody nejsou důležité).
Takže kromě rady, který balík ze dvou výše uvedených si mám nainstalovat (na XP Home SP2) bych ještě poprosila o info, na co se mám bývalého admina zeptat, co je důležité pro běh stránek s tímto redakčním systémem, na co nesmím sahat apod.
Nemám žádnou zkušenost se správou CMS, ale jsem takříkajíc mezi jednookými králem...
Děkuji moc za laskavé popstrčení!
mckay
Profil
Joan:
Jsem pro xampp, dělám v něm teď, dělal jsem v něm dřívě, vždycky mi vyhovoval, dal se (resp. dá) dobře nastavovat.
Mastodont
Profil
+1 pro XAMPP
Joan
Profil
Prima, tak já to zkusím s XAMPPem :-)
Co všechno si mám z tohoto balíku pro Windows nainstalovat? Tu verzi XAMPP Add-Ons anebo XAMPP Lite?
mckay
Profil
Joan:
Neinstaloval bych filezillu a mercury, popřípadě ještě pearl, nic z toho by pravděpodobně nemělo být nějak extra potřeba. :)
Joan
Profil
Tak dosavadní administrátor výše zmiňovaného ohroženého webu se mi ozval a doporučil mi nainstalovat si tento program, takže dám na něj a budu trénovat PHP :-)
Ale XAMPP budu vést pro jistotu v patrnosti.
slim12
Profil
ja pro Vertrigo server

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0