Autor Zpráva
MartinM_93
Profil
Potřeboval bych redakční systém na tvorbu článků a vkládání jich do stránky. Nejlepé by bylo kdyby dokázal rozdělovat do kategorii. Zkousel jsem mnews, ale ten se za 1) dlouho načítá a za 2) dost hnusne vypisuje články a já jsem odmítl se s tím drbat.

Jaký RS používáte vy na vkládání článku na váš web? :)
mattyZEM
Profil
MartinM_93:
Jaký RS používáte vy na vkládání článku na váš web? :)
Pouze vlastní.

Kdysi jsem používal MiniRS od pecana, ten toto umí.
MartinM_93
Profil
Vlastni bych taky chtel, ale neumim PHP :(
mylan
Profil
MartinM_93:
Zkousel jsem mnews, ale ten se za 1) dlouho načítá a za 2) dost hnusne vypisuje články a já jsem odmítl se s tím drbat.
Ako autor MNews, len pár poznámok: MNews je "doplnkový" redakčný systém pre akýkoľvek web, čo mimo iné znamená, že sa vkladá už do existujúcich stránok cez jednoduchý php include. Výpis článkov sa tak naštýluje podľa CSS štýlu priradeného k danej stránke. Prispôsobenie výpisu článkov je myslím si jednoduchšie ako v iných RS, keďže úprava šablón je možná priamo v administrácií (položka Šablóny v sekcii Nástroje).
Pokiaľ si nemenil základné nastavenia, tak sa vypisuje najviac 10 článkov naraz - výpis je tak veľmi rýchly (keďže MNews nepracuje s databázou, odpadá pripájanie na DB, avšak je potreba otvoriť 11 súborov a tie vypísať. Nevravím, že to bude rýchlejšie, ako vypísanie z DB, ale že rozdiel tu nebude takmer žiadny). Problém s rýchlosťou bude zrejme niekde inde (konektivita hostingu?).
MartinM_93
Profil
Me se zejmena u Mnews jednalo o to ze z duvodu meho internetu se pomalu nacital a ano je jednodussi nez ostatni RS a taky splnuje spoustu mych pozadavku, jenze pomale nacitani ne me pusobilo spatne i kdyz to je vina spis z me strany a co se CSS kodovani tyce tak ano vim ze Mnews se podle toho ridi, ale i pri nakodovani vzhledu na me porad pusobilo neco spatne. Nyni jsem vse vyresil jinak, ale Mnews budu pouzivat dal na ostatnich webech, protoze jsem snim jinak byl nadmiru spokojen :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0