Autor Zpráva
Rowan
Profil *
Ráda bych vás požádala o radu/rady ohledně redakčního systému.

Mám již existující stránku, do které bych ráda implantovala nějaký RS, který by měl základní vlastnosti - přidávání článků, komentářů a rubrik. V podstatě nepotřebuji nic složitého (aspoň myslím). Zkoušela jsem CuteNews, které z 80% přesně splňují mé přání o implantovaných článcích na hlavní stránce, ale nemají možnost rubrikového menu. WordPress zase evidentně musí fungovat "samostatně", sice v rámci stránky, ale jako jedna velká podvětev/pod-blog.

Máte nějaký tip? Existuje vůbec něco takového? Na to, abych si něco napsala sama, mé znalosti nestačí.

Předem díky moc ;)

P.S. Pokud jde z WordPress nějak vykuchat jednotlivé části a ty implantovat do webu, taky by to bylo řešení, ale nechce se mi to tu zatím zaplevelovat dalším tématem...
mckay
Profil
Rowan:
Doporučuji VisionCMS. Je jednoduchý, snadno se upravuje, vytvořit komponentu a modul není problém - nehledě na to, že ty nejpoužívanější jsou už v základu a pár se jich válí na jejich stránce. Výhodou dle mého je to, že je český.
Karathas
Profil *
a čo tak Mnews či ako sa to píše?
mylan
Profil
Rowan:
Zkoušela jsem CuteNews, které z 80% přesně splňují mé přání o implantovaných článcích na hlavní stránce, ale nemají možnost rubrikového menu.
Zdravím, som tvorca MNews, ktoré tu už Karathas spomína. MNews je veľmi podobný systém ako cutenews - oproti cutenews je naviac v češtine, obsahuje stránky, lepšiu správu užívateľov a najmä obsahuje aj "Rubrikové menu", ktoré sa ľahko vloží do stránky. Pokiaľ niečo nebude jasné, rád poradím priamo tu, alebo na domovskej stránke MNews http://mnewscms.com/sk/


mckay:
pár se jich válí na jejich stránce. Výhodou dle mého je to, že je český.
Prečo ako jeden z hlavných vývojarov VisionCMS hovoríš o "jejich stránce"? :)
mckay
Profil
mylan:
Už dávno jím nejsem, ale měl jsem čest si to ozkoušet jako vývojář komponenty/modulu, proto tvrdím, že je to snadné. CMS na mě působilo dobrým dojmem :).
Rowan
Profil *
Díky za tipy... Kouknu ještě na druhý doporučovaný MNews, zatím se tu peru s prvním doporučeným VisionCMS a někde je něco špatně -_- zasekla jsem se na bodě 3 (Nastavení), po kterém následuje prázdná stránka, bez možnosti pokračovat, bez infromace, že by někde něco bylo špatně...

Takže si asi budu šetřit nervy, které už tak mají docela na mále, a půjdu kouknout na druhou alternativu ;)
martindeveloper
Profil
Rowan:
Dobrý den.

Již se k nám tento problém dostal jednou, včera jsme kontrolovali vše potřebné pro běh RC2 a nakonec jsme zjistili že na WZ.cz (pokud je to ten hosting na kterém to testujete) není objektové rozhraní mysqli potřebné pro práci s databází (které tam jednou bylo).
Bohužel RC2 nemá funkční driver pro procedurální přístup k mysql.

Takže musíte bohužel vyzkoušet jiné RS, nebo počkat na VisionCMS Next 0.9.9, které obsahuje objektový a procedurální mysql driver a jiné.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Rowan
Profil *
martindeveloper:
Díky moc za informaci, sice mě mrzí, že musím hledat dál, ale aspoň vím, že chyba není u mě, což celkem uklidní :)

mylan:
Pane jo... Staženo, instalováno, jdu si hrát se vzhledem a dalšími drobnostmi, ale vypadá to, že tohle je přesně to, co jsem hledala :) Díky!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0