Autor Zpráva
Lolad
Profil *
Chtěl bych se zeptat, jestli neznáte pár lepších redakčních systémů. A prosím nekoukejte na to, jak je jednoduché ovládání... Jednoduchost ať jde stranou. Záleží mi na tom, aby měl hodně funkcí, byla zde možná instalace češtiny a aby běžel na Mysql. Nemyslím ty jednoduché jako CuteNews, Wordpress, Sunlight... Ale spíše něco kalibru jako je třeba United Nuke, PHP Fusion, Drupal, Joomla a tak... A jestli nějaký další takový znáte, prosím uveďte co vás na něm zaujalo, proč ho zkrátka doporučujete. Děkuji předem...
H13
Profil
Tady se podívej, jak jsou jednotlivý CMS na tom z pohledu trendu ve vyhledávači (což ti trochu napoví o popularitě jednotlivých CMS)

http://www.google.com/trends?q=joomla%2C+wordpress%2C+drupal%2C+php+fusion%2C+united+nuke&ctab=0&geo=all&date=ytd&sort=0

Příspěvků na téma RS je na tomto fóru moc, takže si je můžeš přečíst, pokud jde o první ligu: Joomla!, Drupal, Wordpress pak je člověk musí vyzkoušet všechny a rozhodnout podle sebe (žádný doporučení mu nijak zvlášť nepomůže). Jak se mu líbí design (administrace), ovládání, funkce, a hlavně, zda ten CMS obsahuje rozšíření pro věci, který budu na stránce chtít.

Pokud bude mít Joomla! nějaký rozšíření, který budu na stránce potřebovat a Wordpress to mít nebude, tak pak asi sáhnu po Joomle!, atd. atd.


EDIT:

Pokud jsi z Českých Budějovic, pak nemá smysl přemýšlet o něčem jíném než je Joomla! :-)

http://www.google.com/trends?q=joomla%2C+wordpress%2C+drupal%2C+php+fusion%2C+united+nuke&ctab=0&geo=cz&date=ytd&sort=0
aaaa
Profil *
určitě wordpress, nikdo nemějte námytky, máme svoji hlavu.
mckay
Profil
Lolad:
Já osobně doporučuji VisionCMS.
osxfil
Profil
CMS Made Simple - lokalizované, množství modulů a tagů, možnost vytvářet vlastní uživatelské tagy a vkládat je do šablon jako smarty tagy, asi nejjednodušší implementace vlastního designu stránek, co jsem zažil
Mastodont
Profil
osxfil:
Ten link je blbě
osxfil
Profil
Mastodont:
sorry, CMS Made Simple

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0