Autor Zpráva
J.
Profil *
Zdravím všechny,

potřebuji poradit ohledně výběru vhodného e-shopu zdarma. Obchod má být zaměřen na co nejjednodušší objednávání produktů, tzn. byl bych rád, kdyby bylo možno následující:

1) Objednávky bez registrace(!).
2) Přehledné a jednoduché rozhraní. Co nejméně zbytečností, rozptylujících obrázků a podobně.
3) Po přidání do košíku možnost přesměrovat na tento košík.
4) Co nejméně kroků při nákupu (ideálně výběr zboží >> košík >> údaje + podmínky a potvrzení).
5) Mohl by být česky (není nezbytně nutné, v nejhorším případě přeložím sám).

Vím že žádný takový nejspíš neexistuje přímo, můžete proto doporučit i takové, které by byly jednoduše upravitelné.

Požadavky na back office snad ani žádné, kromě přehledného výpisu objednávek.

Zkoušel jsem PrestaShop, ten se mi líbil, ale byly starosti s objednávkami bez registrace. Nakonec jsem to nějak zprovoznil, ale a) musel bych celý modul přeložit a za b) kroků při objednání zboží tam bylo až zbytečně moc.

Děkuji za každou myšlenku,
J.
ondra15
Profil
Myslím, že Quick.cart hodně tvých požadavků splňuje. Existují verze freeware nebo placené.
1.) Ano, jde objednávat bez registrace, pouze vyplníš objednávací formulář
2.) Přehledné rozhraní má dle mého názoru
3.) Po přidání do košíku seš přesměrován přímo na košík
4.) Kroky jsou zde jak píšeš
5.) je v CZ
ad.) Modul na tisk objednávek existuje
ad 2.) fórum pro eshop
J.
Profil *
Díky za tip. Na Quick.Cartu už mi jeden e-shop běží, ale nepřipadá mi zrovna bezpečný a profesionální. Obchod který je v plánu bude mnohem větší a doufám že i známější – považujete Quick.Cart za bezpečný (+ zvládne i větší počet produktů)?
ondra15
Profil
Problémy s bezpečností jsem dosud nezaznamenal (eshop beží mi více jak rok). O profesionalitě nemůžu mluvit, protože s jinými eshopy nemám zkušenosti. A v verzi 3.4 ext mám v 1156 produktů a nezaznamenal jsem problém s rychlostí ani výpadkem databází. Na mě QC působí na velmi dobré úrovni.
J.
Profil *
Díky, nejspíš to nakonec postavím opravdu na QC.

Na Prestu jsem našel nějaký plugin pro objednávky bez registrace, ale je tam až zbytečně mnoho kroků.
peta
Profil
Podle dema se mi libil, bezpecnost nevim, pry kdysi velke problemy.
http://navody.c4.cz/opencart

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0