Autor Zpráva
rorsach
Profil
Ahoj všichni, již jste mi tady párkrát skvěle pomohli a za to vám všem moc děkuji. Nyní jsem narazil na něco, s čím si opět nevím rady. Mám vytvořené menu a to se mi chová jaksi taksi divně :-D Abych to upřesnil, ve chvíli, kdy hos trčím pod Header do WP, subitem se mi otevírají "pod" main ve WP, místo "nad" ním- a tím pádem nejdou otevřít.

Jinak příklad čistého menu je zde.
Příklad menu vloženého do WP je zde.

Zde jsou zdr. soubory:
xaramenu.js
a menutop.js
Jinak položky se prozatím zobrazují třeba v IE8 jinak a v Safari, Chrome apod také, ale to zkusím poladit nějak později pomocí css. Jde spíše o to, aby se položky zobrazovali "navrchu" ane pod. Jinak menu je tvořeno dvěma JS, které jsou vloženy přímo pod
xxx
<?php get_header(); ?>
<script src="http://topkolin.cz/menu/xaramenu.js"></script><script menumaker src="http://topkolin.cz/menu/menutop.js"></script>
<div class="art-contentLayout">



Předem všem děkuji za jekékoliv rady ;-)
rorsach
Profil
Víte-li o nějakém jiném rozumném programu, kde by se dalo podobné menu vytvořit, budu za toto info také rád. Rád bych se z CSS přesunul trochu do dynamiky. Tohle menu se mi vesměs líbí, nerad bych o něj tedy přišel. Snad se podaří někomu to rozlousknout. Díky
panther
Profil
rorsach:
Mám vytvořené menu a to se mi chová jaksi taksi divně :-D
kde? Žádné nevidím. Jo aha, já mám vypnutý JavaScript, tím to bude (aneb zkus si JS vypnout a (ne)uvidíš krásné menu).

Abych to upřesnil, ve chvíli, kdy hos trčím pod Header do WP, subitem se mi otevírají "pod" main ve WP, místo "nad" ním- a tím pádem nejdou otevřít.
moc jsem nezkoumal zdroják, tipuji z-index.

Víte-li o nějakém jiném rozumném programu, kde by se dalo podobné menu vytvořit
já tvořím menu (i všechno ostatní) v PSPadu a jsem nad míru spokojen.
rorsach
Profil
panther:
panther:
Díky, vypadá to, že to bude ono. Našel jsem to a změnil, nicméně docílil jsem jsem pouze toho, že se nevyjíždí nic. Ale každopádně v tomhle bude asi opravdu zakopaný pes a bude to chtít jen doladit.

v soub. xaramenu.js
je dafaultně tento řádek
if(typeof(loc)=="undefined"||loc==""){var loc="";if(document.body&&document.body.innerHTML){var tt=document.body.innerHTML.toLowerCase();var last=tt.indexOf("menutop.js\"");if(last>0){var first=tt.lastIndexOf("\"",last);if(first>0&&first<last)loc=document.body.innerHTML.substr(first+1,last-first-1);}}}


Tak nějak jsem usoudil, že zde začíná definice "first" a "last", snad se nepletu.
Stěžejní ale asi bude menutop.js

kde byl defallut u Indexu vždy -1
poté, co jsem ho nastavil na 1, mi ale nevyjíždí nic
var ma=new Array();var mx=new Array();var my=new Array();var mc=new Array();var mal=0;var main=0;var menuw=200;var psrc=0;var pname="";var al="";var gd=0;var gx,gy;var NS7=(!document.all&&document.getElementById);var NS4=(!document.getElementById);var IE5=(!NS4&&!NS7&&navigator.userAgent.indexOf('MSIE 5.0')!=1);if(navigator.userAgent.indexOf('Opera')!=1)NS4=1;var NS6=(NS7&&navigator.userAgent.indexOf('Netscape6')!=1);


Zkouším tedy různé možnosti, ale asi je to "zapodmínkováno", takovéto IF něco a v tom se těžko hrabu :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0