Autor Zpráva
Tori
Profil
Zdravím,
zajímalo by mne, jaký RS byste použili pro takovýto projekt (momentálně ve fázi zvažování nákladů):

Jde o digitalizaci a aktualizaci odborné knihy.

• Kniha je rozdělena do asi 150 kapitol o cca 2-15 stránkách (v kategoriích po 2-10 kapitolách), na webu by byly kapitoly delší než asi 5-6 obrazovek rozděleny pro lepší čitelnost.
• Do textu by mělo jít vkládat kotvy k různým prvkům (jména, názvy, lokality,..), které budou v rejstřících zobrazeny odlišně, půjde-li o detailní popis, základní údaje, nebo jen zmínku - jako běžný rejstřík v knize.
• Dále bude větší množství stránek s audio/video ukázkami. Některé z nich (tento požadavek bude možná zrušen) mohou být začleněné do textové stránky.
• Změny textového obsahu nebudou velmi časté, řekněmě jednou za půl roku - spíš se budou ke stránkám připojovat odkazy, komentáře, soubory apod. Všechny změny by měly být dohledatelné (kdo, kdy, co).
• Budou dvě verze - online (s administrací), a offline (spustí se z cd anebo nainstaluje; ještě není dořešena. Podstatné je, aby online verze umožňovala export dat v nějakém standardním formátu, zřejmě xml, pro updaty offline verze).
• Správa uživatelů, rozdělení na kategorie: může jen číst < může editovat text < může editovat ostatní uživatele a zakládat nové < může všechno. :)


Moje představa je, že menu i jednotlivé stránky by mohly být statické (s javascriptem), generované při každé změně obsahu (menu podle stromu kapitol v db). Ale záleží na rychlosti převodu zdroj.textu do html.

Dala by se na to použít třeba wiki, anebo osekat nějaký rs na editor + šablonový system a dopsat zbytek?
peta
Profil
takovy programek na akademicky zivotopis, kdyby sis to chtel programovat sam
text = http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/zivotopisy/cv_marvan.txt
(vybrat vse, ctrl+c)
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/zivotopisy/cv_edit.htm
(ctrl+v) a tlacitko HTML

wiki, doku-wiki? Myslim si, ze wiki by se dala pouzit
Tori
Profil
peta:
programek na akademicky zivotopis
asi trochu nechápu souvislost?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0