Autor Zpráva
rorsach
Profil
Ahoj,
mnohokrát jsem se tu dozvěděl báječně věci a jsem tu tedy znovu. Snad by někdo opět vytrhne trn z paty.
Na WP není problém přidat článek pomocí emilu. Nejak se mi zatím nepodařilol přijít, jak je to na Joomle. V tuhle chvíli jsem úspěšně přemigroval dvě WP na Joomlu, ale tohle nějak nemohu vyřešit.
Jde mi o to, aby při odeslání emailu na pevně danou adresu došlo ke zvěřejnění článku na webu. Našel jsem na to plugin, ale commercial a ne zrovna nejlevnější.

Jinak jsem na profi hostingu, kde si třeba s Cronem mohu dělat co chci, ale nikdy jsem s tím nepracoval. Myslíte, že by stačil nějaký jen PHP skriptík spouštěný přez CRONa, nebo jinak? Jde o to, že mi chodí pravidelně na email ve formátu DOC jeden speciální přehled zpráv a ten bych rád zvěřejňoval na webu. Každá den to tam, ale vkládat je otravné. I kdyby to přidalo jen odkaz, to by stačilo.

Chtít aby to překopnul z přílohy docx na text a zveřejnil- to už by byl asi trochu startrek.

Moc díky za příp. radu ;-)
rorsach
Profil
rorsach:
Vše jsem nakonec vyřešil trochu jinak. Pro ty, co by to zajímalo, je celkem skvělý plugin pro Joomlu, který se jmenuje Cynergy PDF. PDFko si hodíte přez jejich stránky ro *.tar a poté šoupnete na web. Zobrazuje se to ganz okey a je tam hromada možných úprav. Na funkci klidně jukněte na tehle web. Celkem elegatní řešení věci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0