Autor Zpráva
jeromek
Profil
Dobrý den,

Mám dotaz ohledně toho jestli zvládne nějaký free CMS tento úkol ? Nebo bude nutno najmout PHP a MySQL programátora.

Pořeboval bych již na existujícím webu vytvořit login pro pár uživatelů, kteří by po nalogování mohli zanechat zprávu se svým IT problémem(formou jednoduchého formuláře). Na který by pak majitel stránek a technik mohli reagovat, všechny tyto informace by byli zpětně dohledatelné.

Zhruba takto by vypadal popis problému. Pokud bude potřeba pokusím se to co nejvíce doplnit.

Děkuji

Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera.
Moderátor Chamurappi: Titulek „Zvládne to CMS?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Tasartir
Profil
Chcete do CMS převádět celý web? Pokud by to bylo jenom kvůli tomuhle požadavku, bylo by to nejspíš zbytečné. To, co požadujete, je přihlašování uživatelů a potom.. něco velmi podobného jednoduché knize návštěv s vlákny, nebo velmi jedoduchému fóru. A těch je k dispozici nespočet.

Kdybyste dodal podrobnější informace (jak to bude s registrací uživatelů - jestli volná, nebo na vyžádání administrátorem; jestli uživatel nemá vidět nic krom formuláře, který odešle, nebo jestli i on bude mít přístup ke všem problémům a komentářům k nim), určitě by se našlo vhodné konkrétní řešení.
TomášK
Profil
Programů pro podobné účely existuje mnoho, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_issue_tracking_systems. Většina je komplexnější než požadujete, ale snad tam půjde něco vybrat.
jeromek
Profil
Je to snad úplně přesně tak jak jste to popsal. Na původní stránce bude poze odkaz na login, uživatelé budou registrováni administrátorem, uživatel by měl mít přístup pouze k formuláři kde vyplní popis chyby a její naléhavost, technik který provede opravu pak zapíše jak chybu odstranil a jak vznikla.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0