Autor Zpráva
vladecek
Profil *
Rád by som sa opýtal ako úplný začiatočník v Drupale, ako sa vlastne dá prepínať najrýchlejšie na vzhľad stránky, ak ju administrujem. Ja to robím tak, že urobím nejaké zmeny - ak ich chcem vidieť, odhlásim sa z administrácie, pozriem sa ako vyzerá a pre ďalšie zmenu sa znova prihlasujem na ďalšie úpravy. Predpokladám, že sa to dá aj jednoduchšie, no ako?
Tasartir
Profil
Můžeš mít otevřených víc oken prohlížeče - každé s jiným profilem (informace pro Firefox, Operu, a nebo rychlé shrnutí pro výše uvedené + IE v nápovědě Seznamu.

A nebo další jednoduché řešení - můžeš mít otevřených víc různých prohlížečů, v každém můeš být na svém webu přihlášený jinak.
vladecek
Profil *
neviem, či ste ma dobre správne pochopili - ak prevádzam nejaké zmeny na stránke, chcel by som sa kedykoľvek prepnúť na aktualizovanú stránku so zmenami, ktoré práve robím. Niečo také, ako v PSPade je klávesa F10.
pavuk
Profil
Zobrazíš si web v nový záložce/v novým panelu, záleží na prohlížeči. Každou změnu kterou provedeš v administraci si na tý další záložce prohlídneš pomocí "Aktualizovat"
vladecek
Profil *
robím ho na localhoste v Mozille Firefox. No keď si otvorím vedľa seba 2 okná localhostu so stránkou v Drupale a v jednom sa prihlásim a v druhom pozerám výsledok bez prihlásenia, nedá sa to. Ukáže ma na obidvoch oknách prihláseného resp. odhláseného rovnako.
vladecek
Profil *
predsa len mal pravdu Tasartir, a ja že ma asi nepochopil. S novým profilom to predsa ide. Trošku zložito, ale ide to. Ak to nejde jednoduchšie, budem to robiť takto. Ďakujem za rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0