Autor Zpráva
damo115
Profil
Prosim niekto mi poradte lebo ja mam na mojom pc normalne rozlisenie mojho fora a na kamaratovom lcd ide pomaly na poly obrazovky ale ked dam u neho administračni panel tak mu ide normalne tak by som chcel aby mi niekto preprogramoval styl lebo to bude asi v tom
Webotikon
Profil
damo115:
Slovenská komunita phpBB má svoje vlastné fórum.
damo115
Profil
ale ti by si to nevedel???
damo115
Profil
ale ti by si to nevedel???
Webotikon
Profil
damo115:
ale ti by si to nevedel???
Z popisu tvojho problému som sa dozvedel len to, že ty máš iné rozlíšenie obrazovky ako tvoj kamarát a teda je logické, že sa mu tá stránka zobrazuje inak ako tebe. Čo ti mám k tomuto poradiť?
damo115
Profil
ale on ma 64 bit windows a preto mu nejde dobre rozlišenie vsetkym co maju 64- bit tak im to ide az pomaly na pol obrazovky ze ci by sa to nedalo neako preprobit
Webotikon
Profil
damo115:
ale on ma 64 bit windows a preto mu nejde dobre rozlišenie vsetkym co maju 64- bit tak im to ide az pomaly na pol obrazovky ze ci by sa to nedalo neako preprobit
Pokiaľ viem, tak rozlíšenie závisí od grafickej karty a nie od operačného systému.
damo115
Profil
No dobre ale nevies ako to urobit ked nevies ta sa neozivaj
Keeehi
Profil
damo115:
To tu neví zatím nikdo, protože jsi nám dodal velmi málo informací. Nejlepší bude, když sem dáš odkaz na to problematické fórum a napíšeš, ve kterých prohlížečích a při jakém rozlišení ti to dělá problémy.
damo115
Profil
Je to toto forum http://wargreat.hustej.net/index.php a mne to ide dobre na 1024 X 768 aj na 800 X 600 a v vsetky prehliadačoh mi to ide normalne a mi mame normalny velky monitor nie LCD.
Cody
Profil
damo115: Error 404 - Soubor nenalezen nebo stránka neexistuje.

Tím bych toto téma považoval za uzavřené a ideálně za uzamčené.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0