Autor Zpráva
Zula
Profil
Zdravím. Mám problém se zobrazením stránek na WPressu v IE8. IE nepoužívám a tak jsem si až dnes náhodou všimla špatného zobrazení. V FF a Chrome je vše OK. Web je na adrese leonbergeri.net
Konkr. se špatně zobrazuje footer, ale nějak si nevím rady jak css upravit pro korektní zobrazení. Pomůže mi někdo prosím? Zatím nevkládám styl.css. Pokud by bylo třeba vložím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Zulu:
IE nepoužívám a tak jsem si až dnes […]
Zodpovědný tvůrce stránek by si měl kontrolovat vzhled ve všem, co používají jeho návštěvníci, i když to běžně nepoužívá.
Příště dej prosím klikatelný odkaz.

Máš tam v HTML před patičkou neuzavřený <center> a neuzavřený <font>.
Stránka příliš nepočítá se zvětšováním písma — ani ve Firefoxu není „vše OK“. S vypnutým JavaScriptem nevidím rubriky. Se zapnutým zase čekám na načtení 300 kB skriptů a pak na mě vyskočí JS chyba.
Zula
Profil
Ano, máte pravdu, nejsem zodpovědný tvůrce protože po každém nainstalovaném pluginu nekontroluji vzhled v každém prohlížeči. Nevím, od kdy se to zobrazuje zle. Co se týče rubrik, nezkoumala jsem, zda daný plugun funguje i s vypnutým js.

<center>, byla to chyba ve widgetu, ale kde přesně je ten font nemůžu nají, nicméně na vzhled WP šablony v IE8 ten font asi vliv nemá, nebo ano? Vím, že je pro WP velice často potřeba doupravit ty styly a na to byl můj dotaz. Ne všichni jsme extra odborníci a proto se tu i ptám. Web je zájmový a tak mi nikdo nepřispěje na placeného programátora. Jen jsem se jej pokusila předělat do WP, stará verze mi fungovala 7 let bez nutnosti se někho ptát.
Zula
Profil
Tak jsem zjistila, že styly mám opravdu správně. Na vině bude tedy nějaký plugin.
Zula
Profil
Chybu opravdu způsoboval plugin StatPress resp jeho widget. Po odstranění widgetu je zobrazení OK.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0