Autor Zpráva
tumlik
Profil
Ahoj opět jdu s prosíkem
CHtěl bych se zeptat jak je možné zvýraznit kategorii, která je právě otevřená v sidebaru a v které se nachází konkrétní článek který čtu. Tak abych když na ten sidebar najedu tak jsem věděl že článek patří do té zvýrazněné. Stačilo by mi třeba jen aby ta kategorie byla underline. Tady je např. příklad zanořeného článku a vlevo více kategorií
http://www.tumlikovo.cz/vyostreni-celnich-ploch-britu-uhlove-nastrcne-frezy-s-primymi-brity-a-nulovym-uhlem-cela/
Používám collapsing categories jako docela šikovný plugin a v nastavení CSS má tento kód jenomže já nevím jestli se to v něm dá změnit a nebo přímo v CSS šabloně stránky.
toto je css toho pluginu

#sidebar span.collapsing.categories {
        border:0;
        padding:0; 
        margin:0; 
        cursor:pointer;
}
#sidebar li.collapsing.categories.item a.self {font-weight:bold}
#sidebar ul.collapsing.categories.list ul.collapsing.categories.list:before {content:'';} 
#sidebar ul.collapsing.categories.list li.collapsing.categories.item:before {content:'';} 
#sidebar ul.collapsing.categories.list li.collapsing.categories.item {list-style-type:none}
#sidebar ul.collapsing.categories.list li.collapsing.categories {
       text-indent:-1em;
       padding-left:1em;
       margin:0;
}
#sidebar ul.collapsing.categories.list li.collapsing.categories.item:before {content: '\00BB \00A0' !important;} 
#sidebar ul.collapsing.categories.list .sym {
   font-size:1.2em;
   font-family:Monaco, 'Andale Mono', 'FreeMono', 'Courier new', 'Courier', monospace;
    cursor:pointer;
    padding-right:5px;}


díky moc
Yuhů
Profil
tahle otázka patří spíš do redakčních systémů.

Z údajů poskytnutých v dotazu se nedá odpověď odvodit. Spíš je potřeba prostudovat vygenerovaný zdroják a pokud to nepomůže, tak i wordpressovou šablonu a případně nápovědy k šablonám. Jde o to zjistit, jak ke kategorii přidat nějaké id (případně jestli ho už nemá), podle kterého by šla ostylovat.
tumlik
Profil
No myslel jsem si, že to asi nebude jednoduché, prosím tedy o přesunutí do redakčních systémů. Třeba někdo poradí osvědčený plugin který by na toto fungoval protože nezvýraznění otevřené kategorie u článků mi dost vadí a je to děsně nepřehledné
díky

Moderátor panther: Přesunuto.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0