Autor Zpráva
Jiry
Profil *
Zdravím,
Hledám program či php kody na uživatelskou fotogalerii.
Chci, aby si každý uživatel, který je zaregistrovaný mohl vložit hromadně fotky do Fotogalerie. Bez nějakého mého přičinění.
Předělávám web a dosud jsem to měl tak, že jsem musel přes program upravit fotky a pak je nahrát na web ručně i s tím, že jsem musel vytvářet nové page stránky.
Děkuji www.motoklub-jiry.cz
webové stránky předělávám na drupal.
Yuhů
Profil
Tak přesně Drupal by tohle měl umožňovat.
Jiry
Profil *
Yuhů:
To sice umožňuje, ale musí se k tomu naprogramovat. A to právě hledám tu programaci...
tiso
Profil
Jiry: tak hľadaj.
Jiry
Profil *
tiso:
Už jsem dávno našel, ale problém je v tom, že to naprogramovat neumím. Programace je pro laika složitá...
panther
Profil
Jiry:
Programace je pro laika složitá…
tím se naskýtá možnost pro Zakázku, něco nabídni, přidej kontakt a jistě se ti někdo ozve.
Jiry
Profil *
Jenže to se zase nenaučím, když to dám někomu zakázkou...
xmark
Profil
Jiry:
1. Uděláš to sám - což bych v případě instalace drupal modulu nenazýval programováním, natož tím tvým divným novotvarem.
2. Necháš si to udělat od někoho a něco za to nabídneš, přičemž jako nejpraktičtější se mi jeví peníze.

Jakou třetí cestu hledáš?

Ještě dodatek: právě proto, že ta varianta 1. neznamená snažit se programovat a hledat tady odpovědi na konkrétní otázky ohledně programování, moc rad tady v tom případě nenajdeš.
Jestli jde o hledání modulu do drupalu, možná bych přesunul do "Redakční systémy"
Moderátor Chamurappi: Přesunuto.
tiso
Profil
Jiry: google ti nájde naprogramované moduly do Drupalu, ktoré stačí stiahnuť a nainštalovať. S čím máš problém?
Jiry
Profil *
tiso:
Jenom správně nadefinovat to, co chci ...
No fotogalerii jsem teď nějak dal dohromady, ale stejně tam mám pár chyb, které se mi nedaří opravit.
1) Při nahrávání nových fotek se staré fotky, taky uloží do nové části galerie.
2) Když nahraji 130 a více fotek vidím jenom pár fotek na listu.
http://www.motoklub-jiry.cz/?q=image

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0