Autor Zpráva
Thak
Profil
Existuje nějaký rozumný způsob, jak se ve všech těch free RS zbavit používání jejich filesystemu a šablon?

Jednoduše.. mám nakódovaný PHP web.. jednoduchý layout xHTML + CSS nějaké jQuery.
.htaccess kvůli seo atd.

Chtěl bych tam do jedné max. dvou sekcí udělat přístup z redakčního systému.
Představa je taková, že budu mít na hostingu hozený nějakou složku s adminem a vedle toho budu mít svůj už hotový web.
Do includu (stránek) svého webu si naházím značky nebo rovnou zavolám funkci a ta mi bude vypisovat články nebo jejich abstrakty,
které budu spravovat přes RS.

Jednoduše, abych nemusel mít web zmršenej používáním nějakých RS blogů, co lezou z wordpressu apod.
Nepřijde mi zrovna šťastně řešení pro malý web vytvářet nějaké složité templaty, které budou uložené uvnitř nějakých složek
složitého RS.

Určitě to musí nějak jít zapasovat už do stávájícího webu.

Neříkejte mi, že tu všichni děláte hezky kody, abyste to pak šoupli do nějakého RS, co vám zmrší výstup :c)

Díky za tipy.
shaggy
Profil
Thak:
Myslím, že toto bol jeden z dôvodov prečo vznikol Mnews, ak sa nič nezmenilo, tak by to stále mal vedieť.
Venca V
Profil
Thak:

Jednoduše, abych nemusel mít web zmršenej používáním nějakých RS blogů, co lezou z wordpressu apod.

Neříkejte mi, že tu všichni děláte hezky kody, abyste to pak šoupli do nějakého RS, co vám zmrší výstup :c)


Odkdy Wordpress mrší kód? To jsou mi nějaké novinky... Kód může zmršit autor templatu, ve WP máš 100% kontrolu nad tím, co ti z něj vyleze.
Railbot
Profil
Jakýkoli kód jde přeci vždy upravit, případně zcela nahradit vlastním pokud máš vlastní šablonu. Neznám RS, kde by to nešlo třeba kvůli šifrování.
Thak
Profil
2shaggy: Skvěle! Přesně tohle jsem hledal! Sice bez databáze to nemusí být vždy praktické, ale na jednoduchý web, kde jde o správu statických textů v rámci jedné stránky.. tak pro tento účel je to ideální.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0