Autor Zpráva
Ur
Profil *
Ahoj, mám problém, nainstaloval jsem joomla systém, ale nejde mi nic instalovat... pokaždé mi to vyhodí několik errorů:

-------------------------------------------------------------------------------------------
JFolder::create: Infinite loop detected
JFile::read: Unable to open file: '/tmp/rt_zephyr_j15-bundle.tar.gz'
Unable to read archive
--------------------------------------------------------------------------------------------

a pod tím nějáký varning:

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/domains/whale.cz/public:/domains1/vx352700/public:/tmp) in /domains1/vx352700/public/www_root/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/domains/whale.cz/public:/domains1/vx352700/public:/tmp) in /domains1/vx352700/public/www_root/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access /tmp/rt_zephyr_j15-bundle.tar.gz in /domains1/vx352700/public/www_root/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 246

Warning: fopen(/tmp/rt_zephyr_j15-bundle.tar.gz) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /domains1/vx352700/public/www_root/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 246

nevíte někdo jak to opravit?
Davex
Profil
Na webserveru je omezení, které nedovoluje přistupovat k adresáři /, o což se asi Joomla nějak snaží.

Zkus přesunout pracovní adresář někam jinam. Viz JoomlaPortal.cz: Chyba při instalaci jakéhokoliv balíčku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0