Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Ahoj,

chci Vám představit nové CMS pro eshop (a nejen to, lze na něm postavit i klasický web (firemní)) se jménem Super QC. Autor sice nejsem, ale již jej využívám a hodně mě překvapil.. Proto se o něj podělím, jelikož není snad vůbec propagován a já na něj narazil náhodou. dokonce i amatér dokáže importovat XML produktů, je na to hodně jednoduchá administrace a zatím jsem s eshopem neměl problém. Škoda malého množství modulů a malé komunity. Autor je ochotný řešit problémy a dokonce je aktivně opravuje a dělá pravidelně nové verze.

Tvorba vlastních šablon je také jednoduchá, což je opravdu super.. Tvorba šablon není ovšem silná stránka, a některé věci jsem bohužel musel měnit v jádru eshopu aby se vůbec do šablon promítly, ale to bylo asi spíše náročností mojich požadavků.

V mém eshopu mám přes 10 000 produktů a běhá zatím velmi svižně a i vyhledávání je bezproblémové

Stáhnout zdarma s nějakými omezeními můžete zde: http://www.superqc.com/


Co si o něm myslíte? Má to nějakou budoucnost? Zkoušeli jste již instalovat? Jste uživateli eshopu?
Lamicz
Profil
slovakCZ:
Stahl jsem to, technicky rekl bych prumer. Ani vylozene blby ani uzasny.
WWWeee
Profil *
Byl jsem se tam právě mrknout ale:

"Web je docasne off-line. SS"

což asi vyjadřuje vše co se dá říci o podobných projektech "zdarma". Když si někdo zaplatí PPC a přijdou draze placení zákazníci tak to je průšvih.

slovakCZ ... rád bych viděl Tvůj shop jestli je online když sem můžeš dát link.
lukas7
Profil
Není to překopaný prestashop?
Alfík
Profil *
Presta to není. Má to spousta nedořešených funkcí, nestíhám mazat SPAM a před týdnem mi přestal fungovat i košík, nelze nakupovat a nemůžu se přihlásit ani do administrace. Už měsíc nefunguje podpora - na mé emaily absolutně nikdo nereaguje. Celý projekt byl inzerován na prodej za 400 litrů, asi to někdo zakoupil a už jenom inkasuje platby za tzv. "doživotní" licenci která je bez podpory na 2 věci. Se superqc.com jsem tak skončil - byli to pouze vyhozené prachy.
Dan
Profil
Ahoj, já to zkoušel ale nefunguje. Nevíte náhodou o nějakém českém eshopu zdarma nebo za mírný poplatek? Začínám podnikat, tak by se mi něco hodilo....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0