Autor Zpráva
slovakCZ
Ahoj,

chci Vám představit nové CMS pro eshop (a nejen to, lze na něm postavit i klasický web (firemní)) se jménem Super QC. Autor sice nejsem, ale již jej využívám a hodně mě překvapil.. Proto se o něj podělím, jelikož není snad vůbec propagován a já na něj narazil náhodou. dokonce i amatér dokáže importovat XML produktů, je na to hodně jednoduchá administrace a zatím jsem s eshopem neměl problém. Škoda malého množství modulů a malé komunity. Autor je ochotný řešit problémy a dokonce je aktivně opravuje a dělá pravidelně nové verze.

Tvorba vlastních šablon je také jednoduchá, což je opravdu super.. Tvorba šablon není ovšem silná stránka, a některé věci jsem bohužel musel měnit v jádru eshopu aby se vůbec do šablon promítly, ale to bylo asi spíše náročností mojich požadavků.

V mém eshopu mám přes 10 000 produktů a běhá zatím velmi svižně a i vyhledávání je bezproblémové

Stáhnout zdarma s nějakými omezeními můžete zde: http://www.superqc.com/

Co si o něm myslíte? Má to nějakou budoucnost? Zkoušeli jste již instalovat? Jste uživateli eshopu?
Lamicz
slovakCZ:
Stahl jsem to, technicky rekl bych prumer. Ani vylozene blby ani uzasny.
WWWeee
Profil *
Byl jsem se tam právě mrknout ale:

"Web je docasne off-line. SS"

což asi vyjadřuje vše co se dá říci o podobných projektech "zdarma". Když si někdo zaplatí PPC a přijdou draze placení zákazníci tak to je průšvih.

slovakCZ ... rád bych viděl Tvůj shop jestli je online když sem můžeš dát link.
lukas7
Není to překopaný prestashop?
Alfík
Profil *
Presta to není. Má to spousta nedořešených funkcí, nestíhám mazat SPAM a před týdnem mi přestal fungovat i košík, nelze nakupovat a nemůžu se přihlásit ani do administrace. Už měsíc nefunguje podpora - na mé emaily absolutně nikdo nereaguje. Celý projekt byl inzerován na prodej za 400 litrů, asi to někdo zakoupil a už jenom inkasuje platby za tzv. "doživotní" licenci která je bez podpory na 2 věci. Se superqc.com jsem tak skončil - byli to pouze vyhozené prachy.
Dan
Ahoj, já to zkoušel ale nefunguje. Nevíte náhodou o nějakém českém eshopu zdarma nebo za mírný poplatek? Začínám podnikat, tak by se mi něco hodilo....

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0