Autor Zpráva
bl
Profil *
Ahoj, v české šabloně jsem přepsal vše "hledat" na suchen ale na webu je stále tlačítko hledat. Poradíte, kde to změním?

Stav: WP3.1 CZ, admin v CZ, téma 2010 v DE (tak to chci), ale tlacitko hledat je porad v češtině. Nejsem schopen ho dát na "suchen".

díky za tipy
Stano
jazyk sa tak ťahá z externých súborov *.mo takže vám by stačilo iba stiahnuť de_DE.mo premenovať ho cs_CZ.mo pôvodné cs_CZ.mo zmazať a nahradiť novým a malo by to fungovať. ak teda vaša šablóna je robená podľa štandardov WP.

samozrejme ak je téma zle spravená alebo tam je v tomto jednom chyba tak už riešenie bude komplikovanejšie.
bl
Profil *
děkuji.

takto přejmenovaný MO z DE na CZ už mám, právě u německé verze šablony 2010. Přímo v languages adres. WP mam oficiální češtinu, tedy WP 3.1 CZ. Tyto hlavní soubory ale dát do německé, tak možná tlačítko hledat bude už v němčině, ale administrace pak přece taky. A tu já musím mít česky, neboť do ní občas budu sám vrtat a německy moc neumím.

čili by šlo pak o to mít admin v CZ, ale jen to blbý tlačítko HLEDEJ potřebuju přepsat na suchen - web bude pro němce. Budte to jen někde přepsat, nevím však kde.

poněmčená téma 2010 ukazuje dobře v DE chybové hlášky, že se něco nenašlo a tak. ale tlačítko hledat je pořád v CZ (to bylo i s původní témou v ENG). a změny řetězců HLEDEJ v CZ PO souborech = žádná změna.

PS téma 2010 = ta standardní, vestavěná
bl
Profil *
PS: grrr tak něco v adinu je teď DE i CZ... levý sloupce CZ, ale WIDGETY uz pise Primärer Widget-Bereich atd.. mi jebne :)

ale hledat je furt hledat :/
bl
Profil *
YES!!!!

slo o spatnou velikost pisem pri presunu na FTP... uz mam suchen!!!

Widgety jsou ale stále jmenovány v němčině, no to už je detail.
Stano
bl:
témy a administrácia majú oddelené jazykové súbory. ale časť administrácie okolo vzhľadu nieje programovaná v administrácií ale pri téme (súbor functions.php - väčšinou). takže ak je téme v nemčine budú aj widgety v nemčine. ak ide len o preloženie pár slov tak treba zohnať súbor *.po ten editovat v programe poedit vygenerovať z toho *.mo a po nahratí na server bude mať dané slovo nový preklad.
bl
Profil *
stano:
jj, jak pisám už mi to jede. stačilo v CZ šabloně jen daný výraz přeložit německý (a správně nahrát na ftp, v tom jsem se zasekl). To, že šablona má oddělený texty od admina už mi mezitím taky došlo.

diky, a vyřešeno.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0