Autor Zpráva
Marlonka
Profil
Nedávno jsem si měnila vzhled na stránkách, takže i vzhled novinek a komentářů v Cutenews. Když jsem nahrála vzhled a změnila barvy v Cutenews, tak všechno šlo v pohodě, všechny komentáře byli tak jak mají být, protože jsem kontrolovala jak vypadají. Po pár hodinách mi tam ale chtěla kamarádka napsat komentář, ale nešlo jí to, začalo to hlásit "CuteNews did not added your comment because there is some problem with the comments database." Později jsem zjistila, že mi tam chybí úplně všechny komentáře. Nevíte prosím co by s tím mohlo být a jak to vyřešit? Předem moc děkuju.
l564
Profil
Nejspíše nejsou uloženy komentáře v databázi
Marlonka
Profil
No to vím že tam nejsou, když soubor comments.txt má velikost nula... Mě by spíš zajímalo co se s tím tak najednou stalo a jak to spravit...
l564
Profil
Webová záloha není?
Marlonka
Profil
Mám to na ic, už několikrát jsem jim psala když se něco stalo a nikdy nic neměli, takže teď už to ani nezkouším... Mě ani tak nejde o ty starý komentáře, ty jsem si našla v archivu googlu, spíš mi jde o to že nejdou vkládat nový...
Tori
Profil
Marlonka:
Co všechno jste tam měnila? Nemohla se při tom změnit třeba přístupová práva k comments.txt, takže skript teď do něj nemůže zapisovat?
Marlonka
Profil
Jediný co jsem měnila byly barvy, konkrétně tři. Některým jsem dala jiný barvy, jedný "transparent", každopádně nic čím by se mohlo něco změnit v komentářích. Jsem se pohybovala jen ve změně vzhledu. Právě o to víc to nechápu, že se to stalo jen tak z ničeho nic...
Tori
Profil
Na fóru CN jste to nezkoušela? I když, co jsem tak zběžně koukla, tak podobné problémy tam asi 3x byly a nevyřešily se. Většina radících předpokládala buď překročení limitu na velikost souboru na hostingu, špatně nastavenou archivaci, anebo zahlcení spamem.
Marlonka
Profil
Překročení limitu nehrozí, spamy tam nebyli... No a archivaci nemám nastavenou vůbec... Jinak na to fórum jsem se dívala a taky jsem tam nenašla nic pořádnýho...
Marlonka
Profil
Tak jsem právě přišla na to, že mi nejdou psát komentáře jen k těm novinkám co už tam jsou. Ale když napíšu novou, tak k ní už připsat komentář jde. V souboru shows.inc.php píšou něco jako že když nemůže najíd ID novinky, tak se vypíše ta chyba co jsem psala už na začátku... Každopádně pořád nechápu proč se mi ty komentáře vymazali, když jsem tam nic nedělala.
Tori
Profil
Marlonka:
nejdou psát komentáře jen k těm novinkám co už tam jsou“ .... „nemůže najíd ID novinky

Nepomůže tohle vlákno z CN fóra? Tam se řeší oprava podobně nekonzistentních dat.
Marlonka
Profil
Na to jsem koukala, ale vůbec jsem nepochopila kam to mám napsat...
Tori
Profil
Podle toho co píše autor, se má složit dohromady kód ze Step 1 + Step 3 a uložit jako samostatný .php soubor do stejného adresáře, kde je i show_news.php. Pak zadáte jeho URL do prohlížeče.
Sice se neobnoví staré komentáře, ale aspoň by mělo jít opět psát komentáře ke starším článkům.
Btw něco tam psali i o nastaveních archivace komentářů - zkuste to pohledat na tom webu, možná by častější archivace v podobném případě zachránila aspoň část dat. Ráda bych poradila líp, ale bohužel jsem ten program viděla včera poprvé.
Marlonka
Profil
Tak to obdivuju že se pouštíte do takové diskuse, když o tom vlastně nic nevíte... :) Jinak jsem to předtím taky zkoušela, ale nevěděla jsem kam to dát, takže to nefungovalo. Teď jsem to ale dala k tomu show_news.php a novinky už přidávat jdou. Takže moc děkuju. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0