Autor Zpráva
MartinM
Profil *
Na nanic.cz lze vytvořit stránku. Je tam sice jako editor jakýsi WYSIWYG, ale jde se přepnout i do psaní pouze HTML. Lze si vybrat z několika vzhledů a má další věci. Třeba jako anketa, počítadlo, kniha návštěv vyhledávání na stránkách.
Kdo stránky dělat umí (třeba i já), tak na ten systém má hromadu kritiky. Není tak dokonalý jako třeba Wordpress, nebo jakékoli jině CMS. Ale nemusí se instalovat a právě pro ty co nejsou schopni nastavit DB, nebo se prostě připojit na FTP na webzdarma a nahrát tam red. systém (takových je sice málo, ale jsou).
Vytvoří to doménu http://uživatel.nanic.cz, což je trochu negující doména (třeba superstar.nanic.cz), ale má to možnost nahrát ten web na jiný FTP server s tím, že se jen vyplní adresa FTP, login, heslo případně adresář a kouzlo ... web je jinde :-)
MartinM
Profil *
Jo, a abych to doplnil. Když mi kámoš řekl, že chce vytvořit stránku, tak abych ho neposlal někam, tak jsem mu ten web vytvořil přez nanic.cz, kopl to na wz.cz a odmazal z toho tu reklamu co tam nanic.cz dosazuje a místo ní dam reklamu od wz.cz :-)
Martin Kuželka
Profil
Martine Milichovský, ještě jsi zapomněl dodat, že ten web je tvůj... jinak fakt nenápadná reklama.
MartinM
Profil *
Klině si to smázni :-) Já vim, nebavilo mě vymýšlet jinou přezdívku
Dero
Profil
A pozor, Ivorie, ctěný moderátore, autor také blahosklonně povoluje smazání tohoto tématu. :o)

// Změna: Asi jsem měl vidiny... TADY na tom místě byl před chvílí příspěvek Ivoriuse! Byl tu, vážně, no fakt!
Ivorius
Profil
JJ, Dero máš pravdu. Vydal jsem ho, ale ihned vymazal. Nějak se mi ten můj příspěvek rozležel v hlavě :)
carmit
Profil *
Já bych se chtěla zeptat, proč nikdy nanic.cz nefunguje, už mě to vážně štve a taky jsem zaslala mail do nanic.cz už asi před dvěma měsícma a stále nic, co tam spíte lidičky?[i][/i]
patík
Profil *
Souhlasím s carmit,pořád to nefunguje a už mi to taky docela vadí.Ale třeba tm je opravdu nějaká velká porucha,no kdoví.
Keira
Profil *
hej ? co sa stalo s nanic.cz ? preco nejde ani hl. stranka ani ziadne vytvorene stranky ?!
WERander
Profil *
jo je to pekne blby!!nevite nekdo treba jestli to opravi nebo tak??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0