Autor Zpráva
Itachi
Profil *
Nazdar lidi,

nevíte o nějakém free hostingu kam bych mohl nahrát prestashop?
AlastorM
Profil *
Pokud vím, prestashop nemá nějaké velké požadavky, takže ic.cz, webzdarma.cz (nevím, jak tam poběží, nepoužívám), endora.cz - záleží, co ti bude vyhovovat
Itachi
Profil *
nevím co s tím je... zaregistroval jsem si free domenu na http://www.000webhost.com/ potom jsem vzal hotový prestashop co mám na localhostu a všechny soubory jsem dal kopírovat na to ftp a po tom co se to dokopíruje je jenom tohle http://www.presta-computers.net63.net/
Nevíte někdo co s tím je. Popř jak se má správně dát prestashop z localhostu na jinou doménu přes ftp ?
Sir Tom
Profil
Itachi:
Prestashop je redakční systém, který je třeba nainstalovat. Během instalace se provádí spousta věcí (vytvoření tabulek, tvorba PHP souborů, souvislosti, atd...). Pouhé přesunutí skrze ftp nemusí stačit. Zkus na vzdáleném serveru nainstalovat prestashop a nahraj do něj data vyexportovaná ze svého localhostu (myslím, že prestashop takovou funkci nabízí - export a import dat). Pak již můžeš přetáhnout i témata, šablony, grafiku apod., ale doplňky a ostatní addony již asi ne... ty bude nutné do prestashopu znovu doinstalovat na vzdáleném serveru.
Dero
Profil
Prestashop neznám, ale u většiny aplikací stačí překopírovat soubory a importovat dump lokální databáze. Řekl bych, že právě to druhé je potřeba ještě udělat. Na localhost vyexportovat tabulky Prestashopu a importovat je na serveru. Pokud jsou v tabulkách uloženy nějaké absolutn odkazy, je potřeba je v dumpu vyhledat a nahradit.
unscared75
Profil
Dobrý den

Mám eshop na prestashopu 1.6multiadmin. mám vygenerovaný PHP skript, který mi generuje xml feed pro heuréku a zboží.
Prosím dokážete mi poradit jak skript upravit tak, aby se u některého zboží objevila na heurece a na zbozi.cz doprava zdarma.

V případě Vaší ochoty jsem schopen Vám zaslat konkrétní php skript a další podrobnosti k tomu.

Moc mi tím pomůžete. Člověk, který se mi o tyto věci staral odjel do zahraničí a já s tím bojuju sám.

Předem děkuji za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0