Autor Zpráva
wico
Profil
Dobrý den (Ahoj),
Prosím o radu jak nejlépe vyřešit totok:
Koupil jsem web cca o 1500 podstránkách s orig. texty včetně domény. Původně jsem myslel, že web upravím dle svého a budu na něm dělat na stávajícím hostigu. Bohužel se jedná o velmi levný hosting, na který nemám nervy (stálé výpadky, limity atd.).
Chci stránky „přenést“ na svůj hosting a provozovat na CMS wordpress. Jelikož původní web nemá databázi musím články přenést ručně vzniká zádrhel se kterým potřebuji poradit a ten zní:

Jak nejlépe vyřešit problém s hromadou za indexovaných url. Články překopíruji, ale url adresy udělat stejné z důvodu jejich špatné původní struktury není možné a ani původní nechci. Navíc tam bylo přiřazeno asi milion nesmyslných štítků…. Vznikne mi tak webová stránka na původní doméně s původními texty, ale na jiných url za lomítkem. (/%postname%/)

Jak to prosím nejlépe vyřešit? 301 ručně to bych se upsal (i když práce mi nevadí) má někdo praktickou zkušenost a poradí mi jak totok na WP kvalitně ošetřit.
Vážně zvažuji, že to nechám být, ať si s tím fulltext poradí sám nebo co myslíte?
Dík za radu
Wico
Stano
Profil
daj link na web o ktorý sa jedná a môžme sa zamyslieť nad konkrétnym riešením.

najinteligentnejšie by bolo napísať si "plugin" ktorý by prehľadal celý starý web a vytvoril také isté články vo WP.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0