Autor Zpráva
tumlik
Profil
Vyskytl se mě na mém webu http://www.tumlikovo.cz/ problém v administraci se kterým si nevím moc rady. Naučil jsem se docela rychle psát a publikovat články kombinací vestavěného editoru ve wordpressu na kterém web běží a html. Co je pro mě rychlejší v editoru tak dělám v něm, co nejde, a nebo je složitější (tabulky) zase v html. Při psaní článku jde pohodlně přepínat mezi editorem a html.
Od včerejška mě ale přestalo fungovat ovládání toho editoru (ikony), můžu na to klikat jak chci a nic, v html jde napsat článek ovšem jak dám uložit koncept, nebo přímo publikovat uloží se jenom něco a pak už nejde ani přepínat mezi editorem a html.
Nejde okopírovat text a ani s ním jinak pracovat.
Nemá někdo tip jak to rozchodit, docela by se mě to hodilo, poslední dobou jsem tam nic neinstaloval, ani jsem se v tom nijak výrazně nehrabal, jen psal články a vše bylo OK, dělám s IE9, ale spíš se mě zdá, že je problém přímo ve wordpressu
díky moc
Tumlík
peta
Profil
Tezko rici. Bylo by mozne se tam prihlasit na novy ucet s omezenym publikovan pro nejakou demo slozku? Mozna nejaky sikovny hacker? :)
tumlik
Profil
peta:

Jako myslíš vytvořit jiný účet a pak se na něj přihlásit a něco v tom zkusit napsat? Jinak mě napadá stará verze wordpressu z srpna minulého roku, ale zase fungovalo to skvěle, tak nevím pro teď se to zaseklo, mám na té databázi ještě subdoménu, na které je nejnovější wordpress a ve které to funguje. Tu jsem instaloval asi před dvěma měsíci, ale i po ní to běželo bez problémů.

V administraci s tím editorem nic nejde dělat, akorát tak nastavit počet řádků, který se mají vypisovat a to je vše, ještě mě napadlo, vymazat ten tinymce natvrdo z wordpressu a pak jej tam zas nahrát s nějakým defaultním nastavením pro tu danou verzi wordpressu, ale netuším, jestli bych toho spíš víc neposr..l, web šlape a byl bych nerad aby byl nějaký výpadek.....každopádně mě to teď zaseklo a nemůžu psát články
tumlik
Profil
Takže po povypínání veškerých pluginů, přeinstalování tinymce a vymýšlení kdejakých ptákovin co poradil strejda gůgl, a následného zjištění, že je vše pořád rozhašené jsem nainstaloval Firefox a při otevření administrace a článku je vše naprosto bez problémů, všechno šlape tak jak má, a editor i ve staré verzi wordpressu je stopro funkční. Takže z mé strany byl problém v prohlížeči, kdo by jen řekl ? ..........:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0