Autor Zpráva
Thorai
Profil *
Používáte někdo redakční systém e107? Co si o něm myslíte?
Chci slyšet vaše názory....
00flash00
Profil
Ahoj, ja e107 používam líbi se mi to ale musím sním resit mnoho problemu, mas ho prestudovanej aj kod???
Bloodwan
Profil *
Už mám tři implementace, po nastavení 8859-2 a pár malých úpravách vše funguje česky, změníš pár obrázků, textů v administraci a máš supr stránky za dopoledne. Když jsi nenáročný, ber ho všema deseti. Když si chceš vymýšlet, speciální funkce, které je třeba dovyrobit a zaimplementovat, prý jsou trable. Vhodné jako firemní, projektová a nebo osobní prezentace s anketou a diskusí, novinkama, stránkama atd. Na portály, blogy a časopis asi raději něco jiného. Rychlé a funkční pro firmy, co chtějí profi stránky do 3000 Kč (za práci člověka, který vytvoří menu a pár prvních stránek). Znalost jakéhokoliv programování je zbytečná a znalost angličtiny a HTML je výhodou.
mindhunter
Profil
tak jsem na něj koukal, že bych vyzkoušel, ale 14MB(sic!) instalace ::O není to nějak moc?? Teda na to, že by to měl být nějaký jednoduchý RS
Anonymní
Profil *
jo je supr. www.czechtower.ic.cz
Martin72
Profil *
Musím říct, že e 107 používám již asi dva roky a až na problémy s češtinou, kterou si vždy přispůsobím si systém nemůžu vynachválit.
[url=http://www.hbcorlik.wz.cz[/url]
black_k
Profil
Musím souhlasit s tím,že e107 je opravdu výborný a rychlý nástroj pro vytvoření vlastních stránek.Sice bylo pár drobných problémů,ale v podstatě všechny se nějakým způsobem vyřešili.Možná bych měl malé výhrady k rychlosti načítaní,ale to je tak asi všechno ...... :)

Cenzurováno moderátorem, příspěvek zaslán pro backlink
Ivorius
Profil
Asi ti vůbec nevadí, že téma je z roku 2005, že?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0