Autor Zpráva
Itachicz1
Profil *
Dobrý den,

udělal jsem si wordpress a chci, aby se mi zobrazovali příspěvky v rubrikách About us, What we do, Our works. Vyřešil jsem to následujícím kódem. Funguje mi to přesně tak jak chci, ale ptám se jestli není nějaká jiná elegantnější možnost zápisu než tahle. Všimněte si, že každý příspěvek obsahuje div s jeho názvem.


<?php // The Query to show a specific Custom Field

$the_query = new WP_Query('category_name=What we do');

// The Loop
while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post(); ?>
<!-------------------------------------- od tohohle dolů jde obsah příspěvku ---->
<div id="what_we_do">
<header class="entry-header">

<h1 class="entry-title"><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf( esc_attr__( 'Permalink to %s', 'twentyeleven' ), the_title_attribute( 'echo=0' ) ); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h1>

</header><!-- .entry-header -->

<div class="obsah prispevku">
<?php the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>', 'twentyeleven' ) ); ?>
<?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-link"><span>' . __( 'Pages:', 'twentyeleven' ) . '</span>', 'after' => '</div>' ) ); ?>
</div><!-- .entry-content -->

</div>
<!-- #entry-meta -->
<!-------------------------- tady končí obsah příspěvku ---------------------------------->
<?php endwhile;

// Reset Post Data
wp_reset_postdata();


Předem děkuji za všechny odpovědi.
Itachicz1
Profil *
Úprava:

udělal jsem si wordpress a chci, aby se mi zobrazovali příspěvky, které jsou v rubrikách About us, What we do, Our works. Vyřešil jsem to následujícím kódem. Funguje mi to přesně tak jak chci, ale ptám se jestli není nějaká jiná elegantnější možnost zápisu než tahle. Všimněte si, že každý příspěvek obsahuje div s jeho názvem.
Stano
Profil
osobne nerozumiem otázke. aby sa zobrazovali kde?
Itachicz1
Profil *
Taky nevím kde chceš aby se ti to zobrazilo. Pokud napíšeš nějaký příspěvek a zařadíš ho do rubriky a potom do templaty daný stránky hodíš tu podmínku že chceš aby se ti zobrazila novinka pouze v rubrice kterou zadáš tak se ti tam prostě zobrazí... na tom není co řešit.
Davex
Profil
Itachicz1:
To odpovídáš sám sobě?
Itachicz1
Profil *
No ty vole bajo to jsem kdysi psal já :D ani jsem si toho nevšiml :D rofl :D epic fail :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0