Autor Zpráva
Itachicz1
Profil *
Dobrý den,

Už se dva dny pokouším nainstalovat RS Joomla a stále mám jeden problém, který prostě nemůžu vyřešit. Popíši zde všechny kroky, které jsem udělal a doufám, že někdo bude znát odpověď. Takže:
1. Nainstaloval jsem Xamp. Instalace proběhla bez problému a spuštění Apache a Mysql také.
2. Stáhnul jsem RS Joomla verze 1.7 screan je zde Odkaz
3. Vytvořil jsem si databázi v php my admin. To také proběhlo bez problému.
4. Vytvořil jsem si v Htcdocs složku s názvem joomla a do ní vložil instalační soubory joomla.
5. Začal jsem instaloval a hned v druhém kroku jsou dva drobné problémy, nevím jak jsou podstatné, ale zde je screan Odkaz Dva parametry mam odlišné než je doporučeno.
- Takže zde jsem nic neměnil a klik jsem na tlačítko "Následující" a objevila se stránka s licencí kde jsem také pouze klik na tlačítko "Následující". Na další stránce jsem se připojil k databázi což také proběhlo bez problémů. Na další stránce jsem zadal základní nastavení sránky, které taky proběhlo bez problému. Na další stránce jsem klik na tlačítko "Odstraňte instalační složku" a poté jsem klikl na tlačítko "Stránky". Poté jsem se dotal na moje stránky a zde se objevuje můj problém na screanu je velmi zřetelně vidět Odkaz kdyby jsem scroloval myší dolů tak je tam zbytek stránky, který se zobrazuje normálně, ale prostě se tam zobrazují nad stránkou ty errory.

Nevíte někdo co s tím, popř. co jsem udělal špatně? Nestalo se to někomu z vás? Prosím o radu protože už vážně nevím. Zkoušel jsem postupy na tomto fóru Odkaz ale nic nepomohlo, takže buď jsem to dělal špatně a nebo nevím. Omlouvám se, že jsem to rezepisoval takhle do podrobna, ale chtěl jsem aby jste přesně věděli co a jak jsem to udělal, aby nedošlo k nedorozumění. Pokud by vám k vyřešení problému pomohl nějaký screan, tak napište a já ho sem co nejdřív pošlu.

S pozdravem
Jakub Kohout
Itachicz1
Profil *
Problém vyřešen.
Davex
Profil
Itachicz1:
Problém vyřešen.
A jak? Mohlo by to zajímat někoho dalšího.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0