Autor Zpráva
jedy
Profil
Ahoj,

zkusil jsem si nainstalovat Wordpress na svůj beta blog. Vše je ok, šablonu jsem překopal na svůj layout a nechal zde jen potřebné php kódy (phpku rozumím (díky tomu, že umím např. C#], ale neumím v něm psát). Ovšem nefungujou mi odkazy na rubriky či stránky. Pořád mi to vypisuje "Error 404 - Soubor nenalezen nebo stránka neexistuje."

Tudíž mě napadají možné problémy:
1.) Musím si ručně vytvořit jednotlivé stránky, na které rubriky/stránky odkazují - V žádném (video)návodu jsem to nevyčetl, myslel jsem, že si je WP generuje sám.
2.) Při předělávání šablony na svůj layout jsem něco vynechal/špatně nakódoval - Vědomě jsem vynechal pouze Archiv, možná tam musí být, zatím jsem to nevyzkoušel, byl jsem línej
3.) Bůh nechce, abych si blog vytvořil.

Blog je zde - http://jedyho.e-blog.cz/
Mě osobně dost často stránky vypadávají (možná moje chyba, možná chyba hostingu) - až bude blog provozuschopný určitě potáhnu na svojí doménu s placeným hostingem. ;)

Děkuji vám moc za rady.

S pozdravem,
jedy
jedy
Profil
Po dalším testování vím jistě, že chyba je na straně mnou vytvořené šablony. ;)
JaySee
Profil
Jestli jde hlavní strana a zbytek ne, tak je problém v .htaccess .. takže COOL URL nebo user friendly odkazy bo jak se to jmenuje... a bud WP nemá právo zapisovat do kořenového adresáře, tudíž si ho nemůže vytvořit, nebo se musí manuálně přepsal (už je v instalačce vytvořený, jen se jmenuje jinak (myslím že htaccess.txt a je třeba ho přepsat na .htaccess) ... pak to pojede (pokud to provider umožnuje.. většinou ano)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0