Autor Zpráva
MartinBen
Profil
Dobrý den,

řeším následující situaci. Existuje ve WordPressu plugin, který umožní nahrát příslušné fotografie pomocí administrace (to samozřejmě existuje - to je jasné), dále umožňí přidat k fotografii informace typu - cena, autor atd. A následně na webu pomocí těchto informací (parametrů) tyto fotografie filtrovat?

Pokud někdo ví, prosím poraďte.
JaySee
Profil
Přímo takový plugin myslím neexistuje. Ale asi by se dala zkombinovat nějaká Galerie (napadá mě třeba NEXTGEN), ten je docela dobře nastavitelnej a pak plugin Custom POST types, kterej zase umožnuje modifikovat typy příspěvků a přiřazovat jim různá pole. Nicméně nezkoušel jsem to a nezaručuju úspěch.
MartinBen
Profil
JaySee: Díky moc za radu. Snad něco vymyslím :-)
JaySee
Profil
Ještě mě napadla jedna věc. Je to ale už pro pokročilejší wordpresáře. Vytvořit si vlastní pohled, který bude tahat data z presenteru a vytvořit si vlastní SQL tabulku v databázi s těmito informacemi, ke kterým pak bude model přistupovat. Možno to i napsat jako vlastní plugin. (nevím, jak jste na tom se zkušenostmi, ale na netu je halda návodů jak psát vlastní pluginy a není to až tak těžké [to je ale dost relativní :-D ]) Když to totiž bude jako vlastní plugin, tak si můžete udělat svoje rozhraní pro editaci popisků, ceny, autorství atd...

... jestli to však není kladivo na komára....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0