Autor Zpráva
sifik
Profil
Dobrý den, mám takový problém.

Bohužel jsem nikde na internetu nenašel jak je to s přestěhováním drupalu na novou doménu a zároveň hosting, pravděpodobně se u mě kvůli tomu vyskytl problém.

Všechny adresáře jsem vzal a překopíroval na nový hosting. To samé jsem udělal i s databází. V settings.php jsem nastavil nové parametry připojení k DB.

Web běží, až na to, že mám na všech stránkách toto chybové hlášení: Neví prosím vás někdo co s tím?


Warning: tempnam() [function.tempnam]: open_basedir restriction in effect. File(/var/php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/16533/virtual) ve funkci drupal_tempnam() (řádek: 2401 v souboru/data/web/virtuals/1...og/includes/file.inc).
Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Filename cannot be empty ve funkci file_unmanaged_save_data() (řádek:1904 v souboru /data/web/virtuals/1...og/includes/file.inc).
Soubor nelze vytvořit.
Warning: tempnam() [function.tempnam]: open_basedir restriction in effect. File(/var/php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/16533/virtual) ve funkci drupal_tempnam() (řádek: 2401 v souboru/data/web/virtuals/1...og/includes/file.inc).
Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Filename cannot be empty ve funkci file_unmanaged_save_data() (řádek:1904 v souboru /data/web/virtuals/1...og/includes/file.inc).
Soubor nelze vytvořit.
Davex
Profil
Setkal jsem se s něčím podobným. V nastavení Administrace » Konfigurace » Média se musela změnit cesta k dočasnému adresáři.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0