Autor Zpráva
pele
Profil *
Zdar.
Inštalujem jednu joomlu pre súkromnú hudobnú školu. Vyriešil som už problém s dajakou session. Hneď na začiatku písalo, že musím mať zapnuté cookies (čo som mal) a že je dajaka session... to som našiel na nete nejaký návod ako to odstrániť. Upujem to na euronet.sk
Problém a pre mňa zatial nevyriešiteľný je tam, kde je potrebné nainštalovať databázu (asi 4. krok). Nakoľko na euronete je platená verzia, ktorá ale neobsahuje Mysql, chcel som použiť vpohode mysql z ic.cz, kde som tiež zaregistroval doménu zadarmo. Ale vždy mi to vypisovalo, že "konektor vrátil chybu:2"
Zdá sa mi, že v tom mysql na ic.cz treba ešte dačo vytvoriť, ale ja neviem. S mysql som zatial nikdy neprišiel do kontaktu a tak neviem, čo by som tam mal urobiť. Funguje to cez dajake php my admin, alebo niečo take. Ja som do tej joomli proste len skopiroval tie udaje, čo pišu na ic.cz hneď na začiatku v "stav MysQl"
Takže som tam vpísal: ic_skola, potom host: mysql.ic.cz a všetky údaje tak, ako tam boli. )a vyhodilo mi tu chybu... čo robím zle?
Dik za pomoc
Davex
Profil
K MySQL serveru u ic.cz se lze připojit pouze z webu na ic.cz. Pokud se snažíš připojit odjinud, tak to fungovat nebude.
pele
Profil *
A neda sa to z nejakeho ineho mysql servera?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0