Autor Zpráva
lakystar
Profil *
vytvoril som si stranku v html a css. teraz by som chcel do nej pridavat clanky podla potreby. ale zakazdym dopisovat do zdrojaka nie optimalne riesenie. A taky zrucni az nie som aby som si vytvoril vlastnu administraciu webu. Existuje nieco take ze by som si vytvoril vlastnu stranku v nejakom editore a potom by som ju nahral do nejakeho redakcneho systemu a potom cez ten redakcny system pridaval clanky?
johnl
Profil
Myslím, že na takové jednoduchá přidávání článků do svého webu by ti mohlo vyhovovat mnews, budeš muset své soubory akorát uložit jako *.php a přidat do nich kod mnews pro vkládání článků.. :)
lakystar
Profil *
dakujem.wordpress da sato tiez? a ako?( len preto sa pytam lebo mam ho naistalovany)
weroro
Profil
lakystar:
Samotný wordpress je primárne určený pre blog čiže články. Hneď po inštalácii môžeš pridávať nové. Môj web tiež funguje na wordpresse a nemusel som si dorobiť žiadny mod a ani ho sťahovať k tomu aby som mohol články pridávať. Stačí si prečítať návod.
lakystar
Profil *
weroro:
ano to viem, ale ja som chcel vediet cie v wordprees mozne ze ak si ja stranku napisem sam aj vytvorim nejakom editore a budem potrebovat pridavat clanky ci to je mozne cez ten wordpress ako napr cez mnews.
weroro
Profil
Jáj, možno budem klamať ale asi ťažko. Wordpress nie je určený pre implementáciu do iného webu alebo na nejaké "z automatizovanie" statickej stránky. Je to hotový systém, ktorý sa dá rozširovať.
lakystar
Profil *
lakystar:
namysli som mal ako prepojim hotovu stranku s wordpressom aby mi cisto sluzil na pridavnie obsahu a nie na tvorenie stranky. ako napr v mnews ze pridam do zdroja odkaz do tej casti kde chcem pridavat


weroro:
aha, cize wordpress sluzi iba na stranky od vytvorenia az po koniec. Vies chcem sa naucit tvorit stranky. Takym stylom aby som vedel ju aj napisat nehovorim ze vsetko ale chcem sa naucit html, css....
weroro
Profil
Pre také funkcie, ktoré by si potreboval je vhodné vedieť mySQL+PHP avšak dá sa to aj bez mySQL, čo je zas škaredé ale funkčné riešenie. Ako editor pri písaní sa v týchto systémoch dosť často používa tinyCE, ten je aj vo wordpresse. mnews nepoznám ale ak ti ho radia, tak ho vyskúšaj. V tejto chvíli je to asi najjednoduchšie riešenie.
lakystar
Profil
weroro, weroro:
php zaklady nejake mam aj s mysql ucil som sa to s knizky : php bez pred chodzi znalosti a tam bolo databaza mysql


este su nejake RS ako mnews?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0