Autor Zpráva
Cernocky
Profil
Zdravím, před třemi týdny jsem spustil projekt www.easyinvest.cz. Používám redakční systém WordPress 3.3.1. Na většině prohlížečích mi stránka funguje bezproblémově, na prohlížeči Chrome funguje také, ale správně funguje jen několik sekund. Například: navštívím stránku / vše vypadá jak má být / blik / stránka vypadá jinak. Vzhled je optimalizován pro všechny prohlížeče, hostuji u wedos.com.
Děkuji za reakci.
Fisir
Profil
Reaguji na Cernockyho [#1]:
V mém Google Chrome 17.0.963.56 m se stránka načte a hotovo. Takhle asi po minutě čekání vypadá.
V jakém Chrome se na to koukáš ty?
Cernocky
Profil
Mám nejnovější verzi
Fisir
Profil
Reaguji na Cernockyho [#3]:
Mám nejnovější verzi
Ano, takže tu co mám já (17.0.963.56 m).
Koukal jsi se na ten obrázek?
Cernocky
Profil
Ano, obrázek jsem viděl. U mne je to tedy tak že po spuštění webu vypadá web takhle
(správně)
A po cca 3 vteřinách se bez jakéhokoli zákroku sám přepne a vypadá takhle.
Nevíte prosím jak tento problém vyřešit?
margin
Profil *
Cernocky:
po spuštění webu vypadá web takhle
Nevěřím. Udělal jsi chybu při vkládání obrázku.

Nevidím rozdíl mezi zobrazením v Chrome a ve Firefoxu. Opera zobrazí jinak. Explorer jsem nezkoušel.Tuším problém v embedovaných písmech, neobsahují české znaky.
Fisir
Profil
Reaguji na margina [#6]:
Nevidím rozdíl mezi zobrazením v Chrome a ve Firefoxu.
Já taktéž ne.

Explorer jsem nezkoušel.
Já ano (devítku), zobrazuje shodně jako Chrome.

Reaguji na Cernockyho [#5]:
Nevíte prosím jak tento problém vyřešit?
No, já bych začal tím, že požiješ font, který podporuje diakritiku (všimni si menu).
Také bych ti doporučoval, ukázat nám oba stavy (než se problém projeví, po projevení problému; nebo můžeš popsat, co se přesně děje).
Cernocky
Profil
Ano, font jsem upravil již dávno, po nahrazení starého fontu se ale nic nezměnilo (tedy písmo).
margin
Profil *
Cernocky:
font jsem upravil již dávno, po nahrazení starého fontu se ale nic nezměnilo (tedy písmo)
Nechápu, s fonty máš problémy nyní, jak v menu, tak v nadpisech.
Cernocky
Profil
Font zkusím doladit, mám nějaké základy ve fontographeru takže jej obohatím o diakritiku. Ozvu se po úpravě.
Prozatím děkuji.
Cernocky
Profil
Zdravím, zjednodušil jsem nějaké části vzhledu a opravil pár chyb, a web vypadá jak má. Děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0