Autor Zpráva
Sir Tom
Profil
Ahoj, právě pracuji na projektu pro jednoho zákazníka. Tento zákazník pravidelně pořádá pro své zákazníky různé události a právě o každé události by chtěl udělat poznámku na svých internetových stránkách. Čili těch událostí (poznámek) může být na stránkách více. No a právě tento zákazník chce, aby všechny události byly na jedné stránce. To by nebyl zas tak veliký problém, ale bohužel také chce, aby se na tyto události dalo volně přihlašovat přes formulář na jiné stránce. U každé události bude zvláštní tlačítko "Objednat".
A nyní se dostávám k otázce. Lze nějak ve Wordpressu vytvořit stránku s formulářem (jméno, předmět, email, zpráva) tak, aby předmět tohoto formuláře byl dynamický a byl předvyplněný podle toho na jaké tlačítko u události klikl?

Vím, že existuje několik tzv. Contact Forms pro wordpress, ale nenašel jsem žádný takový, který by měnil předměty. Nejlepší by bylo, kdyby bylo možno udělat jeden formulář na jedné stránce a na tuto stránku by pak vedl odkaz (tlačítko "Objednat") z jiné stránky, přičemž by se nějak předával (asi přes parametr) i předmět, který by se pak předvyplnil do patřičného políčka.
Petr Ká
Profil
Toto určitě neuděláš nějakými pluginama...
Ale poradím ti co hledat (ve wordpress codexu) :

Custom page template
wp_query

atp... mělo by ti to stačit, je to jen php a html ;)
Sir Tom
Profil
Vyřešeno - nakonec jsem to udělal přes klasický JS a PHP. To mě ale dost zklamalo, že žádný plugin do WP není...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0