Autor Zpráva
Lukáš COM
Profil *
Ahoj, potřebuji poradit s výběrem groupware systému pro LAMP platformu (tj. nějaký open source projekt pro PHP). Vyzkoušel jsem jich nainstalovat asi 15 různých, ale žádný mi nevyhovuje z několika různých důvodů:
- jde o zastaralý produkt, který nefunguje na PHP5
- instalace vyžaduje shell přístup, nicméně já mám k dispozici pouze FTP u hostingu
- produkt potřebuje nadstandardní PHP knihovny, které na hostingu nemám (např. PEAR PHP)
- produkt neobsahuje všechny potřebné funkcionality, hlavně pak: webmail, sdílený kalendář a kontakty, ukládání souborů, vedení rychlých poznámek a sdílené bookmarky

Groupware potřebuji soukromě pro rodinu, nikoliv pro vedení projektů či řízení firmy, takže moduly jako CRM, ERP a správa projektů nepotřebuji. Můžete prosím poradit z vlastní praxe? Nepište mi prosím nějaké odkazy, které jste nalezli na webu, ale pouze produkt, který jste někdy použili.
Lukáš COM
Profil *
Toto je seznam produktů, které jsem již zkoušel a nevyhovují z jednoho z výše uvedených důvodů:
eyeOS - phpGroupware - Group Office - Agora Project - dotProject - Ivata - more.groupware - Tutos - Kolab2 - eGroupware - Horde - Tine - Sogo - PHPprojekt - OBM - Bongo - Simple Groupware - GroupE - Mira Groupware - Zimbra - TikiWiki CMS -
Lukáš COM
Profil *
Sice bez vašich reakcí, ale rád se vždy podělím o výsledek vlastního bádání. Nakonec jsem se rozhodl pro Group Office, který v poslední verzi 4.0 beta nabízí vše potřebné. Pokud někdo budete hledat podobný systém, vyzkoušejte jej.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0