Autor Zpráva
kozusnik.jan
Profil *
Dobrý den, mám problém. Rozhoduji se mezi WordPress, Joomla a Drupal, ale nevím který. Chtěl bych, abych si tam mohl věci doprogramovat, popř. upravit - např. "Vytváření článků" - některá tlačítka v editoru bych chtěl nahradit jinými, které bych si udělal sám,... mohl bych třeba ve WordPressu vzít a upravit jádro, nebo kdo to je naprogramované, ale pak bude problém s aktualizací na novou verzi ne? Nesmaže se mi to...? Který z těchto systémů, popř. nějaký jiný byste mi doporučili? Jak říkám, chtěl bych si tam některé věci upravit k obrazu svému. Děkuji moc
H13
Profil
Osobně vidím administraci WP jako moderní, spíše se přibližující novým trendům (ovládání jako na mobilu), zatímco Joomlu! jako standardní aplikaci (ať už pod Win nebo Linux - prostě standardní menu + ikony). Pro úpravy bych použil spíše Joomlu!, protože se dá vše doprogramovat externě (např. zrovna tlačítka v editoru: editor je samostatný plugin a v Joomle! jich může být nainstalovaných "nekonečno" s "nekonečně" různými nastaveními) ... co se týče doprogramování nebo úprava jádra, při použití OOP není problém jádro rozšířit a neměnit tak jeho výchozí kód.
kozusnik.jan
Profil *
ok. tak zatím děkuji :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0