Autor Zpráva
ddoommiinnii
Profil
Zdravím,

začal jsem si tvořit stránky na "www.wordpress.com". Nyní tam mám doménu zdarma, ale do budocna si jí hodlám zaplatit. Mám však dva problémy. Ten první je, že nevím, jak se dostat do FTP, takže tam nemohu vkládat žádné pluginy. Nevím jestli je to tím, že tu doménu mám zadarmo nebo jestli je to tím, že to mám přes "www.wordpress.com". (Na internetu psali, že by mi informace o připojení na FTP měli dorazit na mail, ale tam nic nemám.) A druhý problém je, že nikde jsem se nedozvěděl, jak tam vkládat scripty. Vím, že tam scripty vložit jdou, ale nevím jak. Snažím se tam vložit script jednoho widgetu na prémium sms, ale když ho tam vložím, tak na stránce to vyhodí ten kód, ale ne to, co by ten script tam měl udělat.

Předem díky za pomoc. Nejvíce bych potřeboval poradit asi s tím FTP..
Davex
Profil
FTP není na wordpress.com k dispozici http://en.support.wordpress.com/ftp-access/. Pořiď si webhosting a vlastní instalaci Wordpressu.
ddoommiinnii
Profil
"Plugins are tools used to extend the functionality of the WordPress platform. However, they are only applicable to self-hosted blogs and web sites using the WordPress.org software. Plugins are not permitted here at WordPress.com for various security reasons."

Takže tuhle větu, co tam píší, mám chápat tak, že pokud nemám placený hosting nebo stránky přes www.wordpress.org , tak to prostě nepůjde?
pavuk
Profil
ddoommiinnii:
tak to prostě nepůjde?
Ta věta znamená jen tolik, že pokud budeš WP využívat skrzevá www.wordpress.org, nebudeš moct využívat z bezpečnostních důvodů pluginy. S FTP ani "vkládáním skriptů" nesouvisí, widget není plugin.
ddoommiinnii
Profil
Díky, já myslel, že je to to samé, že wordpress.org je stejný jako wordpress.com , jen že to je třebas pro Evropu a to druhé pro Ameriku. Našel jsem si na internetu článek, který popisuje dopodrobna odlišnost těchto dvou stránek. Takže vlastně to, co jsem dělal na wordpressu.com mi je nyní úplně k ničemu :D . Ale díky za rady, alespoň jsem nad trím trochu zapřemýšlel, co a jak ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0