Autor Zpráva
justbeit
Profil
Zdravím,
vytvářím svůj vlastní administrační systém, ale co mi brání v práci je to, že nevím jak ho pojmenovat.
Byl by někdo tak ochotný a dal sem pár tipů na nějaký název redakčního systému??

(Odpovědi typu "Na co další RS", apod. si nechte pro sebe.)

Díky, hezký zbytek dne.
martin1312
Profil
iniciály mena a priezviska v kombinácií so slovom CMS, RS alebo Admin? (aspoň ja by som to takto riešil)
Tori
Profil
Má nějakou vlastnost, kterou se výrazně liší (pozitivně) od jiných CMS? (SimpleCMS, QuickCMS)
justbeit
Profil
martin1312:
No to mě taky napadlo ale v mém případě by to nebylo zrovna nejlepší ...

Tori:
Hmm, původně jsem myslel EasyQuick CMS ... ale nevím no... vlastnosti, kterými se liší jsou jednoduchost a rychlost, takže by to i sedělo .. Každopádně díky za návrhy.
martin1312
Profil
justbeit:
jednoduchost a rychlost
zaujímavé, že to sa píše skoro o každom CMS :)

EasyQuick CMS
prečo sa chceš opakovať po iných názvoch? Dobré to bude iba nato, aby si to užívateľ zmýlil s QuickCMS alebo podobnými, už zaužívanými systémami.

Napíš viac o tom tvojom systéme. Je vhodný skôr na písanie článkov (blogovanie) alebo normálne "stránky" (správa obsahu stránok v menu a podobne, neviem ako to lepšie nazvať) ? Aj podľa toho by sa dalo niečo vykumať.
Jendak
Profil *
JustCMS (podle tvé přezdívky :) )
ShiraNai7
Profil
Vymyslet dobrý a hlavně originální název je těžké. Např. to JustCMS již existuje. Doporučuji zkoušet přes Google jestli již takový název není používaný.
Fisir
Profil
Reaguji na justbeita [#1]:
Můžeš ho pojmenovat podle nějakých zvláštností nebo předností. Nebo podle autorů, či jejich přezdívek (jako my s Nemejou).

Reaguji na ShiraNaiho7 [#9]:
A sakra.
ShiraNai7
Profil
Fisir:
Akorát jich je s tímto názvem už několik.
justbeit
Profil
martin1312:
RS je vhodný jak na obyčejné blogování, tak i na správu velké internetové prezentace. Pluginy v něm lze vypínat a zapínat, takže už při instalaci se dá zvolit, k čemu budou stránky sloužit a CMS se podle toho přizpůsobí (později lze moduly doinstalovávat/upravovat).. Podporuje správu uživatelů, kategorií, článků, přes nějaké ankety a jednotlivé stránky, až po tvorbu jednoduchého blogu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0