Autor Zpráva
malkok
Profil
Ahoj. Když na web nahraji příspěvek s fotkama, tak se mi zobrazí fotky jen v nejnovějších příspěvcích, ale, když kliknu v menu na kategorii, kterou jsem zaškrtl při vkládání příspěvku, obrázky se mi nezobrazují (Z nejnovějších příspěvků a z rubriky "hrady a zámky"). Nevíte, čím to může být?

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Obrázky na webu“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
marek094
Profil
malkok:
Ještě jsem neslyšel, že by někdo dokázal poradit s problémem v php skrze screenshoty.
Hoď sem kód nebo se dá zkusit cz.ezo.tv
LaMMa
Profil
obrázky se mi nezobrazují (Z nejnovějších příspěvků a z rubriky "hrady a zámky")...

Ked si rozkliknes zkousku v hrady a zamky tak sa ti tam tie fotky tiez zobrazuju. Takze v kategorii hrady a zamky ti to chce zobrazit len nejaky nahlad jednej fotky, po rozkliknuti ktorej by si sa dostal do albumu. Predpokladam, ze pouzivas daky redakcny system, tak si tam skus pozriet ci mas spravne nastavene generovanie obrazkov v "kategoriach", alebo ako to nazvat. Inac na tych strankach mas viac obrazkov, ktore sa nenajdu (404), tak sa na to pozri.
Petr ZZZ
Profil
malkok:
Když napíšeš, pomocí kterého redakčního systému se snažíš dosáhnout žádaného výsledku, a případně dodáš ukázku kódu, možná někdo bude umět poradit. Takto ti mohu doporučit pouze návody na to, jak se ptát:
Co je živá ukázka?
Jak napsat dotaz?
malkok
Profil
Používám redakční systém Wordpress a odkaz na stránky je www.fotoweber.9e.cz.
LaMMa
Profil
nekompletny HTML kod, ktory si aj tak vie pozriet kazdy z nas na tej stranke ozaj nepomoze...
Neviem ako funguje wordpress, ale nenaslo ti to tento obrazok: http://www.fotoweber.9e.cz/wp-content/themes/mountaincreek/thumbnail.php?src=/images/default.jpg&w=160&h=120&zc=1&q=75&a=t

Podla nazvu default.jpg sudim, ze kategoria ('zkouska') nema priradeny hlavny obrazok a tak sa tam chce dat defaultny, ktory vsak v tom umiestneni neexistuje.
malkok
Profil
LaMMa:
Když přidám náhledový obrázek, tak se na stránkách zobrazí jenom ten a žádné jiné: http://www.fotoweber.9e.cz/category/hrady-a-zamky/
LaMMa
Profil
Však ale tak to funguje. Keď si rozklikneš nadpis "zkouška" máš tam aj tie ostatné. Šupni k tomu nejaký popis a bude to vyzerať vcelku dobre. Akurát by to chcelo spraviť preklik do tej kategórie aj cez obrázok.
malkok
Profil
LaMMa:
Super. Dík moc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0