Autor Zpráva
Chuchycek
Profil
Ahoj,

napsal jsem si svůj první plugin do wp a mám problém s menu ve kterém se mi, když kliknu na některý mnou přidaný odkaz, se mi neukazuje, že jsem na té dané adrese. Samozřejmě, koukal jsem na wp codex, ale tam mi to moc nenapovědělo.

Děkuji za rady
add_action('admin_menu', 'email_menu');
function email_menu() {
    if (function_exists('add_menu_page')) {
        add_menu_page('Sprava emailu', 'Sprava emailu', 'manage_options', 'sprava-emailu/sprava-option.php', '', plugins_url('sprava-emailu/sprava-emailu.gif'));
    }
    if (function_exists('add_submenu_page')) {
        add_submenu_page('sprava-emailu/sprava-option.php', 'Pridat email','Pridat email', 'manage_options', 'admin.php?page=sprava-emailu/sprava-option.php&stranka=pridat-email');
        add_submenu_page('sprava-emailu/sprava-option.php', 'Pridat CSV', 'Pridat CSV', 'manage_options', 'admin.php?page=sprava-emailu/sprava-option.php&stranka=pridat-csv');
    }
}
Stanco
Profil *
add_submenu_page( $parent_slug, $page_title, $menu_title, $capability, $menu_slug, $function );

posledný parameter je názov funkcie ktorá sa má spustiť. Nabudúce kukni lepšie. Príklad z http://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_submenu_page

add_action('admin_menu', 'register_my_custom_submenu_page');

function register_my_custom_submenu_page() {
    add_submenu_page( 'tools.php', 'My Custom Submenu Page', 'My Custom Submenu Page', 'manage_options', 'my-custom-submenu-page', 'my_custom_submenu_page_callback' ); 
}

function my_custom_submenu_page_callback() {
    echo '<h3>My Custom Submenu Page</h3>';

}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0