Autor Zpráva
venca163
Profil
Ahoj,

mám v plánu udělat web a bude potřeba, aby si jejich "majitel" mohl přidávat obsah (články, příspěvky...). Protože jsem nikdy s žádným CMS nepracoval, nevím přesně, jestli umožňuje to, co bych potřeboval:

1) vytvořím vlastní web, s vlastním vzhledem, PHP + MySQL (ideálně i za pomocí Zend frameworku, snad to není další překážka)
2) "namontuju" CMS (vyhledal jsem WordPress) tak, aby umožnil přidávat obsah třeba jen do 2 specifických sekcí

Z toho, co jsem četl, tak WordPress primárně slouží k tomu, že se v něm vyrábí a udržuje celý blog apod. Potřeboval bych poradit, jestli to, co chci dělat, je s WP (případně jiným CMS) vůbec možné, potřeboval bych nasměrovat a trochu podrobnějc prodiskutovat tento problém. Přestože se mi to jeví jako běžný požadavek při vývoji webu (zneužít CMS jen pro přidávání/editaci/mazání obsahu, nikoliv k tvorbě samotných stránek), nemohu najít dostačující návody, tutoriály.

Ze všeho nejvíc bych potřeboval poradit, jak se to dělá v praxi. Jak si typický web-vývojář poradí s typickým problémem, který jsem se tu snažil nastínit.

Děkuji za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0