Autor Zpráva
chronic
Profil
Nazdar,

mal som blog vo wordpress-e. Potreboval som ho zálohovať tak som zkopíroval celú zložky z ftp na hdd ( bez akejkoľvek zálohy v phpmyadmin ). Potrebujem články z tohto blogu tak som vytvoril v XAMPPe datábazu a užívateľa, prekopíroval môj blog a spustil cez localhost. Wordpress som rozbehal aj template, ale nezobrazujú sa mi post-y ani žiadne nastavenia blogu. Proste ibá defaultný template. Nemá niekto skúsenosti čo stým ? Ako vytiahnúť moje články ? Ďakujem.

Juro
zmt
Profil *
Nazdar,

já jsem přesouval blog na jiný hosting a použil jsem plugin http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-move/ , který stáhne celé stránky we WP a pak znou uploadne někam jinam. Myslím, že to lze dobře použít i jako pro zálohu.

H.
chronic
Profil
dík za typ. Lenže ja mám blog zkopírovaný na hdd. Nemám ho nainštalovaný na doméne. To je ten problém. Ak by som ho mal stále na doméne, tak by som si vedel poradiť ako ho presunúť :) lenže ja blbec som ho iba skopíroval na disk a vymazal z FTP...a neviem teraz čo ďalej a nenachádzam ani riešenie na googli...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0