Autor Zpráva
Martina16
Profil
Zdravím,
chtěla jsem se zeptat jestli existuje nějaký plugin který by mi umožnil, aby všechny články (nejlépe i komentáře) které zveřejním na jednom webu se zorazovali na jiném. Jde o to, že potřebuju mít 2 domény, 2 šablony ale aby obsah byl stejný.

Předem děkuji za odpověď.
JaySee
Profil
Martina16:

No trochu jsem googlil, pač mě to téma taky trochu zajímá a dostal jsem se k pár věcem.

Prvně je docela zajímavý (a z mého pohledu nejelegenatnější) tento článek . Jde o to, že v druhého webu si "naportuješ" uživatelský obsah z webu hlavního. Zbytek nastavení bude dle instalace druhého webu. Takže samostané instalace, sdílená obsahová data.

Také jsem narazil na plugin, ale je už celkem starší, pro Wordpress 2.6 .. jmenuje se Domain Theme, který na to jde jinak. Dle hodnoty url přiřadí stránce jen styl. Takže instalace na druhém serveru nebude vůbec, bude tam jen redirect, respektive podvržení prvního webu.
Martina16
Profil
JaySee,
Plugin by pro mě byl nejlepší řešení, ale druhá doména je pro mobilní verzi webu a já potřebuji, abych si mohla nastavit hlavní stránku - na webu mam zvolenou stránku a na mobilu potřebuji nejnovější články. Používala sem mobile detector, ale nevím jak tohle nastavit, tak jsem přemýšlela nad novou doménou a v mobile detectoru si místo šablony zvolit přesměrování.

Zkoušela jsem to druhé, ale nějak mi to nepracuje :/ ...
JaySee
Profil
Martina16:
Zkoušela jsem to druhé, ale nějak mi to nepracuje :/ ...
No jak jsem psl, je to pro verzi 2.6, takže jestli máš novější, tak se dá předpokládat, že to nebude kompatibilní.

Ale jestli ti jde o mobilní verzi, tak pak je opravdu nejvhodnější nějaký device detector.

Našel jsem tenhle Wordpress Mobile Pack...
Měly by tam jít upravovat všechny věci od témat, přes widgety a řadu dalších funcionalit.
Martina16
Profil
JaySee:
no moje nastavení to v podstatě stále neřeší ... jestli máte možnost se podívat na stránku před mobile, tak je to http://iam-fan.com ... hlavní stránka je udělaná přez funkce šablony, kterou používam pro normální verzi a v mobilu se to pokazí a přnastavit, aniž by se změnila stránka to taky nejde.
JaySee
Profil
Martina16:
No na tohle se s mobilem nepodívám.
Ale pokud je celý web postavený na jedné šabloně, tak by neměl být problém aktivovat druhou, s jinými widgety, jiným nastavením... data jsou tak jako tak v databázi, takže si je jenom povytahat.

A zprovoznit mobilní verzi, to neni jen aktivovat šablonu. Je třeba to dobře nastavit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0