Autor Zpráva
Karlinho
Profil
Zdravím. Na stránkách http://dvaplusjedna.karlinho.cz/ jsem objevil mj. 3 chyby, se kterými si nevím rady. Budu rád, když mi alespoň s jednou pomůžete :)

V šabloně byla spousta dalších, ty jsem už opravil, ale na tyhle 3 nejspíš potřebuji vaši pomoc.

1. Nefungující bannery v administraci - šablona má funkci na zobrazení bannerů - zdrojový kód je zde: http://karlinho.cz/zdrojove.html, pokud by jste chtěli něco dalšího, stačí napsat. Problém je v tom, že po úpravě odkazu a obrázku v administraci se na webu ve widgetu nic nezmění.

2. Nefungující "tabnav" - jde o tu černou tabulku nad "Nejnovějšími příspěvky" v pravém sidebaru - jsou zde panely Nejnovější, Komentáře a Tagy - a právě panel Nejnovější nezobrazuje nic. Také tento zdrojový kód je ve výše uvedeném odkazu vypsán.

3. Jak vidíte na úvodní stránce na http://dvaplusjedna.karlinho.cz/ ten velký černý rámeček (glidebar), tak mi to dělá tohle: http://blog.karlinho.cz/wp-content/uploads/2012/08/chyba.bmp. Prostě po kliknutí na tlačítko Další nebo Předcházející mi ten vrch vždy zůstane, a je z toho taková nepěkná směs. Je chyba v CSS? Nebo v JS?

Budu rád za každou radu...
Karlinho
Profil
Takže druhé a třetí je vyřešeno, neví si někdo rady s tím prvním?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0