Autor Zpráva
Tirus
Profil
Myslím že jsem to tu již dříve řešil, ale potřeboval bych poradit redakční systém, který je chytrý na multijazyčnost (rozbrazuje články a témata pouze pro daný jazyk a také i menu). Dále potřebuji fotogalerii (nejlépe jako je coppermine, ale i s nějakou podřadnější se smířím - přeci uživatel zdarma nemůže mít něco úžasného). Dále diskusní forum, ale to je již součástí asi každého CMS. Pokud by tam bylo něco jako je wikipedie (encyklopedie), budu velmi potěšen. Hledám náhradu za United Nuke (ano, ještě stále hledám).

United Nuke je sice super, web na něm krásně běží, ale již do něj nejsou novinky, jelikož UN je nějaký ten pátek už ukončený a Blassen už také moc nepracuje na modulech.

Díval jsem se na PHP Fusion, ten mi celkem hodně vyhovoval, ovšem zde zase trochu zaspává fotogalerie (to že admin musí fotku potvrdit zkousnu, to je spíše naopak přínos). Jenže je poměrně "nepřehledná". A to nemluvím o multijazyčnosti. Opravdu jsem ještě nenarazil na CMS, který by měl dobře řešený jazyky.

Za každý rozumný návrh, tip, radu budu velmi vděčný. Mám 2 stránky, které běží od 1999, ale už potřebují sakra nějakou tu změnu a oživení. Za poslední rok a půl na jedněch stránkách se přístupy propadli o více jak 80%.
HeWeR
Profil
Neznám systém, který by zvládal vše, co popisuješ v základu. Řešením je

a) buď si takový systém napsat od nuly (gl hf :)),
b) použít systém, který má základní funkcionalitu a zbytek si "jednoduše" napsat,
c) použít systém, který umí v základu přidávání cizích modulů. Osobně doporučuji Wordpress. Má hafo modulů (pluginů) na všechny funkce, které popisuješ. Chce to jen hledat a zkoušet.
Tirus
Profil
HeWeR:
ad a) na to se chystám, ovšem nyní na to vůbec není čas z pohledu zaměstnání :)
ad b) zatím to tak vidím, ovšem největší zlo tam je grafika. Mám ji už nařezanou pro UN, ale PSD již nemám... ale nemá multilang :(
ad c) WP je obrovskej moloch a příjde mi že se na to nehodí. Je to čistě blogovací systém. a ani nevím jak na tom je s multilang.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0